#2019-07-21 21:15:18 

PrestigeMan

Użytkownik

Zapisałem się na siłkę i szukam butów, które będą przede wszystkim wygodne i przystosowane do osoby, która jest aktywna fizycznie. Oczywiście ważna jest także cena oraz wygląd obuwia, ponieważ byłoby fajnie dopasować je do stylówki. Jeśli buty będą dobrej marki, będzie to dodatkowym atutem. Chyba najpopularniejsza marka obuwia to Adidas, ale chętnie rozejrzę się też za innymi propozycjami.
#2019-07-21 22:47:35 

JędzaKasia

Użytkownik

O, chętnie się przyłączę, bo też szukam idealnych butów na siłownię.
#2019-07-22 01:34:58 

LaikONA

Użytkownik

Zgodzę się, że Adidas ma mnóstwo świetnych propozycji. Głównie jeśli chodzi np o Adidas Tubular opinie zdecydowanie zachęcają do zakupu. Wchodząc na stronę internetową https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-tubular-shadow/ możesz sprawdzić sam i dowiedzieć się, dlaczego oferta jest konkurencyjna. Myślę, że wizualnie również Ci się spodobają, mają ładny kolor, więc to jedna z modniejszych propozycji na stronie. Kupowałam je ostatnio mojemu chłopakowi.
#2019-07-22 02:14:25 

Krowa

Użytkownik

Ja ze swojej strony polecam Nike. Od lat wybieram buty właśnie tej marki, jestem na bieżąco z nowościami i uważam, że są ok na różne okoliczności, nie tylko na siłownię. Możesz poczytać także inne opinie o tych butach, żeby przekonać się o ich jakości, niezłych cenach, a przede wszystkim wyglądzie. Dzięki designowi pasują do sportowych stylizacji.
#2019-07-22 03:59:20 

Niebieska

Użytkownik

Ludzie wyżej dobrze piszą, osobiście miałam buty zarówno od Nike, jak i Adidasa, więc sądzę, że cokolwiek wybierzesz, to będziesz zadowolona. Buty sportowe tych firm są wręcz stworzone na siłownię. Wiem, bo sama miałam podobne oczekiwania, a teraz od roku chodze na siłkę w tych samych butach.
#2019-07-22 04:16:48 

PrestigeMan

Użytkownik

Chyba ciężko wybrać pomiędzy Nike a Adidasem, ponieważ obie te firmy są bardzo znane ze swojej wysokiej jakości oraz dobrych cen, która idzie w parze z jakością. Które buty ostatecznie powinnienem wybrać?
#2019-07-22 06:15:09 

Lolo

Użytkownik

Dla mnie marka Adidas jest ponadczasowa i rzadko noszę buty od innego producenta. Nigdy się nie zawiodłem, nawet jeśli ich użytkowanie jest intensywne. Ja wymagam od swoich butów naprawdę dużo - biegam, chodzę na długie wędrówki w każdą pogodę.
#2019-07-22 07:04:49 

Bankomat

Użytkownik

Nie, lepsze będą Nike - zaufaj mi :) Duży wybór możesz znaleźć ctxsport.com.
#2019-07-22 09:30:43 

PrestigeMan

Użytkownik

Haha to chyba wezmę po prostu dwie pary, po co się ograniczać :D. Przydadzą mi się na zmianę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015