#2017-10-10 21:06:59 

Skryty

Użytkownik

Pewnie wielu facetów ma ten kłopot ale nie każdy chce o to publicznie pytać – ja się odważę. Nie mam imponującego członka. Żaden dramat ale jednak chciałbym jakoś dodać mu rozmiarów. Stąd moje pytanie czy znacie jakieś realne i działające sposoby na to by coś tam urosło? Od razu dziękuję za każdą poważną odpowiedź.
#2017-10-10 23:51:16 

Topór

Użytkownik

Nie wiem mówiąc szczerze co odpowiedzieć. Jedyna znana mi metoda to operacja ale sam nie dopuszczam takiej opcji. Poza tym czytałem o powikłaniach po takich zabiegach i dziękuję bardzo.
#2017-10-11 01:30:42 

OptimusPrime

Użytkownik

Też bym się nie dał nikomu ciąć, zero opcji. Można spróbować masaży i ćwiczeń, są jakieś ziołowe olejki z klimatów medycyna wschodu i część ludzi inwestuje w takie rzeczy, nawet nie jest to drogie.
#2017-10-11 03:13:38 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Żadnych chińskich olejków, jaki rozsądny facet chciałby sobie coś podejrzanego wylewać na penisa? Jak już to musi być preparat od znanego producenta, za którym stoją jakieś badania, opinie użytkowników itd.
#2017-10-11 04:33:01 

PrestigeMan

Użytkownik

Tych tabletek polecam spróbować. Sam miałem poważny kompleks ale już się tego problemu pozbyłem - http://penilarge.eu/jak-wydluzyc-penisa/. Nie jest to super tani środek ale i tak tańszy od innych które tylko mamią ludzi efektami. Kiedyś dużo myślałem jak można powiększyć penisa, dwa razy wtopiłem kasę w jakieś placebo. Powiedziałem dość i zamówiłem tabletki, potem jeszcze krem. Polecam szczerze, opakowania są bardzo wydajne no i przede wszystkim miło obserwować skutki...
#2017-10-11 07:10:24 

Harasinka

Użytkownik

Studiuję psychologię i wiem że dla mężczyzn kwestie związane z przyrodzeniem są bardzo ważne. Czasami na tle kompleksów dochodzi do nerwic, depresji. Ogólnie sprawa jest poważna.
#2017-10-11 07:41:39 

KroplaMiodu

Użytkownik

Też uważam że dla facetów to jest istotna rzecz i nie ma miejsca na żadne heheszki. Mój facet nie ma dużego ale kocham go takim jakim jest a w łóżku to istny demon. Choć gdyby chciał takie tabletki to bym nie oponowała.
#2017-10-11 09:29:05 

Frimmaker

Użytkownik

Jak jest wypróbowany bezpieczny skład – co szkodzi zażywać chociaż jakiś czas? Jeśli będą efekty to jedynie się cieszyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015