#2017-09-27 03:03:16 

Topór

Użytkownik

Witajcie forumowicze i forumowiczki. Mam do Was taką sprawę, a w zasadzie dwie. Pierwsza to związana jest z przedłużaniem penisa - wiem ktoś po wie po co, na co ci to, ale ja wiem, że chce aby nam się lepiej układało i żeby moja dziewczyna była szczęśliwa. No i z tego powodu chce jej też kupić prezent tak bez okazji - jakiś wibrator, ale taki naprawdę dobry. Ktoś może mi podrzucić jakieś sklepy? Od razu mówię, że nie obchodzi mnie żadna operacja, ani zabieg. Coś nieinwazyjnego w pierwszym wypadku.
#2017-09-27 04:31:28 

OptimusPrime

Użytkownik

Koleś, nie ma co się wstydzić. Logiczne, że każdy ma na względzie dobry seks i zadowolenie drugiej strony, także luzik. Co do wibratora, to raczej Ci nie pomogę, to raczej chyba jakieś forumowiczki powinny się wypowiedzieć, ale za to z powiększaniem mogę Ci pomóc. Sam od jakiegoś czasu szukałem sposobów na zwiększenie penisa i powiem, że nie spodziewałem się, aż takich efektów. U mnie najlepiej w przedłużaniu penisa sprawdził się żel, ale za to brat używał tabletek, pełnej kuracji i z tego co wiem, to ani on, ani jego dziewczyna nie narzekają. Co do sklepu, to najlepiej, żebyś sobie sprawdził konkretny produkt, który Cię interesuje i wtedy wybrał jak coś sklep.
#2017-09-27 05:04:52 

Topór

Użytkownik

Wielkie dzięki stary. Czyli z wibratorami mi nie pomożesz?
#2017-09-27 06:08:29 

OptimusPrime

Użytkownik

No nie bardzo, ale z pewnością jakaś kobietka się wypowie na ten temat. Poza tym one najlepiej wiedzą, co i jak. Na co zwracać uwagę i co jest lepsze od drugiego. Także najłatwiej i najlepiej jest się dowiedzieć od kobiety, niż od mężczyzny.
#2017-09-27 07:31:35 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Kolega jaki pewny. No ale trzeba pomóc Panu w potrzebie no i takim oto sposobem powiem Ci, że ja ogólnie za realistycznymi wibratorami nie jestem, wolę proste, klasyczne, wyglądające jak akcesorium, a nie jak prawdziwy penis. Wiem jednak, że kobiety uwielbiają takie mega prawdziwe wibratory, które są łudząco podobne do prawdziwych męskich genitaliów. Także jeśli chcesz swojej dziewczynie kupić wibrator, to raczej oglądaj się za realistycznym, niż takim sztucznym, czy świecącym.
#2017-09-27 08:07:58 

Topór

Użytkownik

Zapamiętam. Wielkie dzięki za Waszą pomoc.
#2017-09-27 10:07:22 

OptimusPrime

Użytkownik

W razie innych pytań, wal jak z nut!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015