#2017-07-18 00:42:24 

Harasinka

Użytkownik

Witam pięknie!!! Znacie może jakieś miejsce, gdzie mogłabym wydrukować dyplomy pasowania na ucznia? Planuję je sama zaprojektować, nie mam jednak odpowiedniego sprzetu, aby wydrukować taką ilość (ok 100 dyplomów) na ładnym papierze. Są może gdzies w okolicy drukarnie, punkty druku itp., które oferują tego typu usługę w dobrej cenie??? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam
#2017-07-18 01:18:53 

KroplaMiodu

Użytkownik

Witaj, a nie lepiej zamówić gotowe dyplomy?? Jest taka strona http://www.bialyatrament.pl/, gdzie ja co roku zamawiam przepiękny dyplom pasowania na ucznia dla każdego ze swoich podopiecznych ;) Dyplomy są śliczne, różne rodzaje, kolory, wzory, ozdoby itp. Naprawdę super.
#2017-07-18 04:16:38 

Certka

Użytkownik

Hje, hej! Ja też generalnie polecam bardziej zamówienie takich dyplomów gotowych. Jeśli nie masz wprawy w robieniu takich rzeczy, to na bank zrobisz coś nie tak, coś będziesz musiała poprawiać, zmieniać i drukować na nowo itp... A zamówienie dyplomów przez internet naprawdę nie wychodzi drogo. Sprawdź oferte chociazby tej firmy, o której mowa wyzej, zamówienie przeliczając na egzemplarz naprawdę nie wychodzi drogo. Pozdrawiam!
#2017-07-18 04:35:10 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Witajcie! Ja też tam zamawiam takie fajne teczki dla przedszkolaków, zindywidualizowane, dzieciom bardzo się podobają, bo co kilka miesięcy zamawiam inne, tematycznie związane z daną porą roku. Polecam :)
#2017-07-18 06:47:29 

Harasinka

Użytkownik

Chyba macie rację, przejrzałam stronkę, o której piszecie i rzeczywiście nie warto bawić się w jakies wydruki. Zamówię gotowe tak, jak mówicie. Dziękuję za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015