#2017-05-24 21:20:19 

Skryty

Użytkownik

Witam. Ostatnio tak sobie jeździłem i zauważyłem ze tył auta siedzi trochę niżej niż reszta i do tego co jakiś czas słychać takie dziwne skrzypienie. Po wstępnej diagnozie stawiam na tylną belkę skrętną i teraz moje pytanie, jaki to może być koszt i gdzie polecacie to robić?
#2017-05-24 23:37:04 

Topór

Użytkownik

Miałem podobny problem u siebie i szukałem dużo w internecie na temat wymiany belki w Peugeot i trafiłem na https://tylnabelkapolska.pl/cennik/peugeot/. Na stronie bardzo fajnie opisane jest jak wyglądają objawy uszkodzenia i dokładnie opisane są wszystkie czynności podczas naprawy. Jeżeli chodzi o koszta to tutaj tez chyba w zależności od tego co będzie wymienione, jeżeli będą tam jakieś uszczelniacze i łożyska igiełkowe to myślę ze z całymi kosztami zmieścisz się w tysiącu. Oczywiście nie sugeruj się tutaj moją odpowiedzią bo tylko strzelam co może być do wymiany ;)

#2017-05-25 00:15:02 

Bankomat

Użytkownik

Wiesz może czy ta firma zajmuje się też innymi francuzami? Mam problem u siebie w aucie tylko jest to Citroen. Z góry dzięki za odpowiedź.
#2017-05-25 01:07:18 

Topór

Użytkownik

Z tego co wiem to firma robi wszystkie francuzy, ale mimo wszystko najlepiej będzie się z nimi skontaktować i zwyczajnie zapytać czy twój model tez robią.
#2017-05-25 02:54:51 

Skryty

Użytkownik

Faktycznie fajnie jest tam wszystko napisane, skontaktowałem się z firmą, wyciągnąłem belkę z auta i czekam właśnie na kuriera który mi to zabierze. Panowie przez telefon mówili o podobnych kosztach jak ty tylko tez zaznaczyli ze wszystko wyjdzie na miejscu.
#2017-05-25 05:04:55 

PrestigeMan

Użytkownik

Odstawiałem kiedyś do nich auto na serwis. Już teraz nie pamiętam za dobrze co było do roboty w aucie ale wiem ze tylne zawieszenie było w opłakanym stanie. Po 3 dniach auto miałem z powrotem i do dzisiaj nic się nie dzieje ;)
#2017-05-25 06:59:04 

KroplaMiodu

Użytkownik

Hejka. Właśnie zastanawiam się czy u mnie nie dzieje się coś z tą belką. Poczytałam trochę na stronie i słychać u mnie metaliczny stuk wydobywający się z tylu auta. Do tego ostatnio znajomy powiedział mi ze zostawiam 4 ślady więc coś z geometria tez jest nie tak.
#2017-05-25 07:42:07 

Skryty

Użytkownik

Jak zrobią moją to dam znać jak koszty i ogólnie obsługa ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015