#2017-02-23 04:12:06 

Topór

Użytkownik

Siema! Mam francuski samochód z 2005 roku, oczywiście kupiona używka. Facet sprzedał go taniej, ponieważ ma do naprawy, czy regeneracji tylnej belki. Mówił, że to podobno drogo, dlatego obniżył cenę. To teraz pytanie, gdzie w Krakowie mogę to zrobić względnie tanio?
#2017-02-23 04:37:28 

Skryty

Użytkownik

niesamowite… jakiś uczciwy sprzedawca. To się rzadko zdarza.
#2017-02-23 06:37:42 

PrestigeMan

Użytkownik

To fakt, częściej się takie rzeczy zataja przed kupującym, więc miałeś stary kupę szczęścia :) Ale gość też się mylił, regeneracja belek w Krakowie może być zupełnie tania. Tylko trzeba wiedzieć, gdzie. A ja Ci mogę polecić ten serwis: http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-krakow/. Jestem przekonany, że tam zrobią Ci regenerację belki tanio, a przede wszystkim solidnie. Goście mają długoletnią praktykę z francuzami, mają też na miejscu odpowiednie części.

#2017-02-23 07:46:03 

KroplaMiodu

Użytkownik

Prawda! Sama byłam tam ze swoim Berlingo, sytuacja wydawała mi się beznadziejna i panowie powiedzieli mi, że będzie potrzebna wymiana… Widziałam ile na necie kosztują nowe belki do mojego auta i byłam przerażona, więc tym większe zaskoczenie było, jak oni mi powiedzieli, ile to będzie kosztować. Oczywiście było dużo taniej :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015