#2017-01-25 03:20:08 

Edward

Użytkownik

Cześć. Szukam firmy, która zajmuje się budowaniem hal produkcyjnych. Zależy mi na terminowości i wysokiej jakości pracy. Czy ktoś może polecić mi sprawdzoną firmę, która zaprojektuje i wybuduje taką halę dla mojej działalności?
#2017-01-25 03:57:32 

Harasinka

Użytkownik

Dla mnie budowała firma IR SOLID Hale Stalowe. Muszę przyznać, że bardzo dobrą robotę wykonali. Stworzyli zarówno projekt, jak i postawili całą konstrukcję. Jestem zadowolona z ich pracy. Hala magazynowa świetnie się sprawuje, jest solidna i przestronna. Polecam.
#2017-01-25 05:53:39 

Vendetta

Użytkownik

Korzystałem z usług wspomnianej wyżej firmy. Także jestem z nich zadowolony. Stworzyli solidną, mocną halę, w której jest dużo miejsca na przechowywanie towarów oraz sprzętów. Cena, którą zapłaciłem nie była wygórowana. Zobacz sobie ofertę http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/hale-produkcyjne/. Zdecydowanie można polegać na tej firmie.
#2017-01-25 06:55:10 

Skryty

Użytkownik

Podzielam zdanie, że świetne realizacje, takie jak właśnie hala produkcyjna, wykonuje firma Solid. Sam nawiązałem z nimi współpracę, a w efekcie otrzymałem solidną i przestronną halę magazynową. Cena, jaką zapłaciłem za ich pracę bardzo mi odpowiadała. Polecam.
#2017-01-25 08:42:44 

Edward

Użytkownik

Wielkie dzięki za pomoc i wskazanie zaufanej firmy. Na pewno rozważę ich ofertę i postaram się z nimi skontaktować. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą! Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015