#2017-01-22 18:12:07 

Lolo

Użytkownik

Kupiłem sobie używany motor w bardzo dobrym stanie, niestety opony są już mocno styrane więc przydałoby się je wymienić na nowe. Jako że jest to mój pierwszy motocykl nie mam za bardzo pomysłu po co sięgnąć. Jedyne co to chciałbym zostać przy produktach Bridgestone bo sprawdziły się super w aucie i jakoś mam sentyment do tej marki.
#2017-01-22 20:38:27 

PrestigeMan

Użytkownik

Zobacz najlepiej na sklep.opony-kunicki.pl, mają bardzo szeroką ofertę różnych producentów i wiem że na pewno mają też coś dla motocyklistów. A poza tym szerokości, motocykl to super sprawa. Może też kiedyś o tym pomyślę.
#2017-01-22 21:27:30 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Parę razy jechałam na motorze z byłym chłopakiem, fajne wrażenia ale naprawdę trzeba mieć spore umiejętności i odpowiedzialność prowadząc taką maszynę. To jednak zupełnie inna bajka niż samochody...
#2017-01-22 23:48:57 

OptimusPrime

Użytkownik

Ja widzę że faktycznie trochę tych opon tam mają http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-motocyklowe-bridgestone. Na ten moment opony motocyklowe Bridgestone uchodzą za jedne z lepszych więc ten Twój sentyment prowadzi Cię w dobrą stronę.
#2017-01-23 02:29:18 

Ska99

Użytkownik

Mam prawo jazdy na motocykl. Robiło się je znacznie ciężej aniżeli na samochód ale nie żałuję. Wprawdzie nie mam okazji w tym momencie jeździć ale gdyby była taka możliwość to na pewno bym z takiej możliwości skorzystała.
#2017-01-23 04:04:21 

Vendetta

Użytkownik

Mnie jakoś motory nie kręciły... Auta tak ale dwa kółka to jednak nie jest moja bajka. Ale w pełni rozumiem osoby dla których to jest super doświadczenie jeździć na motorze. Pewnie jak zawsze wszystko jest kwestią indywidualną.
#2017-01-23 06:18:14 

Harasinka

Użytkownik

Czytałam ostatnio że opony do motocykli przeciętnie zużywają się znacznie szybciej bo zwykle rozwija się wyższe prędkości i to się przekłada na zużycie. Rzeczywiście jak się patrzy na niektórych szatanów na drodze to coś w tym jest.
#2017-01-23 07:43:24 

Topór

Użytkownik

Są ludzie na motorach którzy odwalają głupie rzeczy ale nie ma co generalizować. Jest wielu odpowiedzialnych motocyklistów którzy szanują swoje i cudze życie. Czarne owce znajdą się w każdej grupie społecznej i nic nie poradzimy na to.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015