#2017-01-13 02:02:39 

LaikONA

Użytkownik

Chciałabym zamówić same szuflady z frontami bo zaprojektowałam sobie komodę a materiały na całą resztę, oprócz nóg już mam. Poproszę o linki do sklepów internetowych, pozdrawiam.
#2017-01-13 03:34:54 

Edward

Użytkownik

Mi osobiście bardzo podobają się systemy szuflad Amix z funkcją miękkiego domykania. Mechanizm jest bardzo solidnie wykonany i na pewno nie sprawi Ci zawodu :). Same fronty będą pasować do każdego pomieszczenia, ewentualnie jeśli chciałabyś to można wstawić uchwyty chromowane , które w niektórych wnetrzachbeda bardziej pasować. Mam nadzieje ze pomoglem :)
#2017-01-13 05:54:16 

Harasinka

Użytkownik

Podziwiam że sama robisz meble. też bym tak chciała, pomimo ze w sklepach mozna dostać tak wiele róznych modeli i kolorów to cały czas widze dużo mozliwości na drobne modernizacje. No i oczywiscie sama radośc że robisz cos sama musi bycwspaniala.
#2017-01-13 07:18:36 

LaikONA

Użytkownik

Nie zastanawiałam się nad tym bo po prostu to lubię, a zaczelosie jeszcze na studiach z samej potrzeby. Wyobraźcie sobie ze kiedys otwieram drzwi zebywyjsc na zajecia a pod drzwiami stoi jakaś komoda w całkiem dobrym stanie, pusta. Pomyslalam ze to dziwne wiec ja odsunelamna bok bo mozektossie przeprowadza wlasnie czy cos. jak wrocilam to nadal tam stala wiec ja przygarnelam :P. Troche informacji na temat naprawy blatu, rantów, wymiany uchwytów i później samo już poszło :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015