#2017-01-11 21:28:29 

OptimusPrime

Użytkownik

Budowa domu okazała się skarbonką bez dna, dlatego poszukuję oszczędności gdzie się da - znacie jakąś uczciwą firmę ze Szczecina lub okolic, która zaoferuje okna w rozsądnej cenie? Być może będę potrzebował również takich na wymiar, dlatego liczę się z wydatkiem, ale mam nadzieję, że polecicie kogoś niedrogiego.
#2017-01-11 22:58:39 

Topór

Użytkownik

Trzeba było kupić mieszkanie i mieć spokój z tego typu problemami, wymianą okien zajęłaby się spółdzielnia, a Wy byście jedynie opłacali fundusz remontowy.
#2017-01-11 23:44:36 

Skryty

Użytkownik

Wybrali jednak dom i trzeba im pomóc, niestety nie znam żadnego producenta wartego polecenia, ale może skoro chcecie oszczędzić to poszukajcie okien na rynku wtórnym? Chyba można tak kupić okna prawda?
#2017-01-12 01:44:11 

OptimusPrime

Użytkownik

Może i można, ale co to za sens budować nowy dom ze starymi oknami? Poza tym trudno będzie znaleźć takie, które wymiarami będą odpowiadać przygotowanym wnękom.
#2017-01-12 04:37:24 

Skryty

Użytkownik

Racja, tego nie przemyślałem. Pozostaje chyba kupić nowe. Może ktoś jednak coś poleci?
#2017-01-12 06:50:27 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Kobieta musi wziąć sprawy w swoje ręce i doradzić facetom :) Można znaleźć tanie okna Szczecin przecież aż roi się od producentów okien, ale pamiętajcie, że jest tylko jeden, który zaoferuje najlepsze ceny w stosunku do niespotykanej jakości. Sprawdźcie http://producentokien.eu/, a przekonacie się, że znajdziecie u nich wszystko, czego potrzebujecie w dobrej cenie. Sama skorzystałam z ich oferty i wstawiłam wszystkie okna w domu razem z tą firmą.
#2017-01-12 07:49:56 

Ska99

Użytkownik

Również pamiętam, że korzystaliśmy z usług tej firmy - europejska jakość w polskiej cenie. Wróciliśmy z Anglii i zdziwiliśmy się, że w Polsce firmy oferują takie usługi i potrafią być tak profesjonalni. Nasze okna były gotowe bardzo szybki i do dziś cieszymy się ich szczelnością - izolują zarówno odgłosy jak i temperatury.
#2017-01-12 10:20:27 

OptimusPrime

Użytkownik

Jednak kobiety też znają się na budowaniu domów :) Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, kontaktowałem się już z tą firmą i jestem niesamowicie zadowolony. Cena bardzo dobra, więc uda mi się trochę zaoszczędzić, a jakość mam nadzieję, że będzie taka jak mówiliście - już nie mogę się doczekać, aby je przetestować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015