#2017-01-04 03:10:39 

Harasinka

Użytkownik

szukam jakichś ładnych, ciekawych krojów sukienek. To, co znajduję w sklepach, nie bardzo mi się podoba… Zależy mi na czymś stylowym, nowoczesnym, bardzo kobiecym. Żadnych szerokich i nieforemnych strojów. Czy w ogóle można jeszcze dostać gdzieś taką sukienkę?? Podrzućcie mi jakieś pomysły.:D
#2017-01-04 05:31:52 

KroplaMiodu

Użytkownik

też mam problem ze znajdowaniem ubrań w sklepach, krążę między wieszakami i nic… ale wiesz co, zaczęłam rozglądać się za ofertami w sieci i okazuje się, że tam mają naprawdę szerszy wybór, i to w dobrych cenach. Także może warto pójść takim tropem? Polecam.;)
#2017-01-04 06:14:13 

Harasinka

Użytkownik

a mogłabyś polecić jakiś konkretny sklep online? Będę wdzięczna… w sieci też jest wszystkiego mnóstwo i można dostać zawrotów głowy, poza tym nie jestem pewna czy wszystko rzeczywiście wygląda tak ładnie jak na załączonych obrazkach.;)
#2017-01-04 07:21:34 

KroplaMiodu

Użytkownik

okej, jasne, popatrz sobie na stronę internetową https://splendear.com/ona/odziez/sukienki?manufacturer=16, mają bardzo kobiece modele sukienek. Ja sobie zamówiłam sukienkę jeansową i tą taką lekką, niebieską w kwiatki. Jak rozpakowałam paczkę to wyglądały nawet lepiej, niż w Internecie, dobrze układają się na sylwetce i zbieram za nie mnóstwo komplementów.;)
#2017-01-04 08:07:11 

Certka

Użytkownik

myślę, że najładniejsze sukienki są o takich krojach przyległych do ciała, delikatnych tkaninach. A teraz niestety panuje moda na grube i ciężkie fasony, w których czułabym się jak w workach… może jeszcze kwestia figury, bo ja jestem dosyć niska i drobna, więc dodatkowo łatwo ginę w ubraniach.;p ten sklep, który poleciła koleżanka wyżej faktycznie ma ładne propozycje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015