#2016-12-19 02:07:05 

Edward

Użytkownik

Czy ktoś jest w stanie mi przystępnie wyjaśnić całe to zamieszanie związane z ekologiczną żywność? Dlaczego ona niby jest taka dobra że wszyscy to teraz kupują i w ogóle z jakiego powodu ceny tej żywności są tak masakrycznie wysokie??? Ostatnio byłem sobie w sklepie, mówię kupie coś takiego właśnie zdrowego, ale jak zobaczyłem ceny to zacząłem się bardzo poważnie zastanawiać.
#2016-12-19 02:27:29 

Vendetta

Użytkownik

Kolego, zaglądnij sobie do tych informacji http://www.ekologicznie.net.pl/pl/i/Organiczna-zywnosc/22, a na pewno będziesz wiedział trochę więcej. Tak na chłopski rozum, naturalne jest przecież dla nas najlepsze, o wiele zdrowsze niż sztucznie przetwarzane, a takiej żywności w sklepach dzisiaj najwięcej oczywiście.
#2016-12-19 04:33:46 

Harasinka

Użytkownik

Dokładnie jak kolega wyżej napisał. Dla człowieka zawsze natura jest najlepsza, ale ewolucja sprawiła, że zaczelimy wykorzystywać chemię do produkcji żywności, która zwiększa jej trwałość, walory estetyczne, a przy tym pozwala z mniejszej partii produktów spożywczych zrobić więcej jedzenia. Niestety o naszym zdrowiu się nie myślało.
#2016-12-19 06:37:51 

KroplaMiodu

Użytkownik

Na tej stronie ekologicznie.net.pl sama właśnie od pewnego czasu zamawiam różnego rodzaju produkty spożywcze i jestem z nich bardzo zadowolona, a wcale nie uważam, że ich cena jest wysoka. Wręcz przeciwnie, w tym sklepie jest naprawdę tanio, a wybór na tyle duży, że znajduje tam dosłownie wszystko co jest mi potrzebne.
#2016-12-19 09:01:09 

Edward

Użytkownik

Ciekawe tylko ile prawdy jest w tym, że to co sprzedawane jako ekologiczne faktycznie takie jest…
#2016-12-19 09:25:07 

Vendetta

Użytkownik

Wiesz, takie podejrzenia to można mieć dosłownie do wszystkich otaczających nas rzeczy…no niestety, ale jak kupujesz w sprawdzonym miejscu to nie masz się czego obawiać. Zobacz sobie ten sklep właśnie, a na pewno się na tych produktach nie zawiedziesz ;)
#2016-12-19 11:43:17 

Certka

Użytkownik

Zdecydowanie warto przejść na ekologiczną żywność, nawet jeśli jest ona troszkę droższa. Ja zdecydowanie lepiej się czuję dzięki temu, różnica jest ogromna i nie mam zamiaru już wracać do tego badziewia sprzedawanego w marketach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015