#2016-12-16 01:13:44 

Harasinka

Użytkownik

Słyszeliście coś o skanowaniu laserowym 3D konstrukcji budowlanych? Muszę sprawdzić stan jednego z fabrycznych budynków i potrzebowałabym jakiegoś dobrego eksperta. Zastanawiam się czy to skanowanie rzeczywiście jest w Polsce stosowane i czy daje wiarygodny obraz.;)
#2016-12-16 01:35:51 

KroplaMiodu

Użytkownik

tak, jasne, że daje wiarygodny obraz, skanowanie laserem jest bardzo dokładne – szczególnie jeśli zajmują się tym profesjonaliści. Współcześnie to naprawdę nieodłączny element monitoringu stanu jakiejś konstrukcji budowlanej.;)
#2016-12-16 03:12:27 

Harasinka

Użytkownik

a znacie jakąś dobrą firmę, która się tym zajmuje? I może przy okazji robi jakieś pokrycia i izolacje dachów, bo zrobiłabym takie dwa w jednym, może daliby mi jakąś zniżkę stałego klienta czy coś.;)
#2016-12-16 03:54:34 

Edward

Użytkownik

Przejrzyj sobie ofertę tej firmy https://amc.net.pl/ i pozaglądaj w różne zakładki, mają w usługach ocenę stanu technicznego budynków i izolacje dachów. Izolowali dach w moim domu i wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko, nie spodziewałem się, że takie izolowanie dachu naprawdę nie wymaga wiele czasu…

#2016-12-16 04:03:53 

Vendetta

Użytkownik

ja też znam tę firmę, ale trochę od innej strony, bo byli moim podwykonawcą na budowie.;) faktycznie solidny partner, warto im zaufać. Jeśli poradzili sobie z zadaniami na mojej budowie to na pewno nie będzie dla nich problemem żadna izolacja dachu czy ocena stanu technicznego budynku… sprzęt mają całkiem nowoczesny.
#2016-12-16 06:21:30 

Skryty

Użytkownik

laserowe skanowanie 3d jak najbardziej jest stosowane w Polsce… przeciez nie jesteśmy az tak bardzo opóźnieni w rozwoju.;) obraz, jaki uzyskujesz za pomoca lasera pozwala bardzo dokladnie przyjrzec się wszystkim detalom i przeanalizowac sytuacje. Lepiej, niż inne metody… bo wiadomo, że w konstrukcjach liczy się precyzja i trzeba dobrze wszystko przemyśleć, coby nie było jakiejś wielkiej katastrofy…
#2016-12-16 08:09:28 

Harasinka

Użytkownik

dziękuję za wszystkie opinie i komentarze. Przejrzałam sobie ofertę tej firmy i myślę, że się dogadamy, mają w swoich usługach wszystko, czego potrzebuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015