#2016-12-09 03:36:38 

Frimmaker

Użytkownik

Witam, tak jak w temacie – chodzi mi konkretnie o szkolenia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Wiadomo, że przepisy się zmieniają, informacje aktualizują, więc trzeba tą wiedzę systematycznie uzupełniać, odświeżać i powtarzać sobie te już nabyte. Szukam jakiejś konkretnej firmy, która specjalizuje się w szkoleniach okresowych. Proszę także o podanie ceny przybliżonej za taki kurs.
#2016-12-09 06:00:23 

Skoczko

Użytkownik

Ja wysłałem swoich pracowników na taki kurs, ponieważ myślę podobnie jak Ty. Jeśli będziemy dbać o pracowników, rozwijać ich, kształcić, to oni będą lepiej i chętniej wykonywać swoją pracę. Czyli wszyscy są zadowoleni.
#2016-12-09 07:22:12 

Bankomat

Użytkownik

Wejdź na stronę internetową: http://szczecin-bhp.pl/szkolenia-okresowe. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące kursu, jak również cennik. Moim zdaniem ceny są przystępne i dość rozsądne, w porównaniu z tym, jakie korzyści otrzymujemy kończąc kurs. Mówiąc lapidarnie, opłaca się.
#2016-12-09 10:05:42 

Lolo

Użytkownik

Uważam, że taki kurs dużo daje. Link powyżej jest mi znajomy, ponieważ też go znalzłem i po zapoznaniu się z ofertą bez wahania poleciłem moim pracownikom odbycie szkolenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015