#2016-12-06 07:09:31 

Vendetta

Użytkownik

Cześć. Ostatnio poznałem fantastyczną dziewczynę. Pochodzi ona z bardzo dobrego domu, jej rodzice są obrzydliwie bogaci i trochę się ich obawiam. W moim domu nigdy się nie przelewało, dopiero teraz – gdy jestem dorosły – zaczynam zarabiać na siebie i to dość dobrze zarabiać. Nie widać jednak po moim wyglądzie, że jestem bogaty czy coś. Ludzie bogaci z reguły noszą jakieś drogie zegarki czy garnitury. Rodzice mojej ukochanej zaprosili mnie na kolację za dwa tygodnie. Chcę tego dnia wyglądać elegancko, majętnie, ogólnie super. Chcę sprawić dobre wrażenie. Czy duet drogi zegarek i garnitur spełni moje oczekiwania?
#2016-12-06 09:59:45 

Bankomat

Użytkownik

Nie lepiej być po prostu sobą? Jeśli rodzice mają polubić Cię takiego, jakim jesteś, to chyba nie sprawisz dobrego wrażenia przebierając się, tracąc kompletnie swoją jaźń i wyglądać nie naturalnie.
#2016-12-06 11:48:30 

Certka

Użytkownik

A ja sądzę, że chyba ta dziewczyna jest dla Ciebie ważna, skoro jesteś dla niej gotów się tak starać. Nie uważam, że jest to coś złego, że chcesz zrobić na jej rodzicach jak najlepsze wrażenie. A najlepszym pomysłem w tej sytuacji jest uszycie garnituru na miare. Zawsze to jakaś namiastka lukususu, kiedy nie musisz kupować garniturów w sklepach, bo możesz zlecić komuś uszycie go idealnie pod Ciebie.
#2016-12-06 13:33:09 

Lolo

Użytkownik

Dobre wrażenie jest ważne, ale ja zgadzam się trochę z kolegą powyżej. Nie przesadzaj z pozą. Masz być prawdziwy, bo też Twoja dziewczyna obserwując Twoje zachowanie podczas kolacji, będzie miała wrażenie że tak naprawdę nie zna Ciebie. Ona się w Tobie zakochała, w Tobie, nie w jakimś nadętym bucu. Ale elegancki strój jest jak najbardziej odpowiedni i niezbędny, przecież w dresach nie pójdziesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015