#2016-12-01 07:25:18 

Skryty

Użytkownik

Witam państwa bardzo serdecznie i mam pytanko takie szybkie. Chodzi mi o muchy do łowienia ryb. Do tej pory je kupowałem raczej tak na chybił trafił bo się w ogóle nie znałem na tym. A teraz już bym chciał jakoś bardziej profesjonalnie je kupić i się zainteresować tym jak to naprawdę działa, bo nie mam żadnego pojęcia na tym i z czym się to w ogóle je
#2016-12-01 08:17:20 

Topór

Użytkownik

Tego się nie je :P Ale jak szukasz dobrych much to po prostu wejdź na stronę http://caddis.pl/sztuczne-muchy i tam po prostu wybierz takie rozwiązanie, które by Cię najbardziej satysfakcjonowało. No ja jestem zadowolony i to mega, więc mogę polecać ;)
#2016-12-01 08:55:27 

Trawiasta

Użytkownik

Ja swojemu mężowi zawsze kupuje w tym sklepie właśnie różne akcesoria wędkarskie jak się zbliżają różne imieniny, urodziny czy inne święta, więc też z pewnością mogę polecić i powiedzieć, że wygląda to całkiem całkiem dobrze ;)
#2016-12-01 09:11:38 

Skryty

Użytkownik

Państwa zdanie na tym forum to dla mnie prawdziwy skarb. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem i mogliście mi udzielić odpowiedzi na moje pytania, bo jednak była to kwestia, która mnie bardzo nurtowała i jestem teraz skłonny robić tam zakupy :)
#2016-12-01 11:37:14 

Topór

Użytkownik

W takim razie bardzo się cieszymy, że tutaj trafiłeś i znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. My tutaj zawsze chętnie pomożemy, a jak już szczególnie chodzi o ryby i ich łowienie, to już w ogóle chętnie pogadamy :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015