#2016-11-28 23:21:09 

Frimmaker

Użytkownik

Witajcie. Poszukuję wartościowych opinii na temat centrum medycyny estetycznej klinikamarkowicz.pl, które oferuje m.in. mezoterapię igłową skóry. Chciałbym skorzystać z tego zabiegu, żeby zapobiec łysieniu, ale przed umówieniem wizyty wolę dowiedzieć się czegoś więcej na temat samej kliniki oraz pracujących tam lekarzy.
#2016-11-29 01:23:35 

Trawiasta

Użytkownik

Bez obaw, to bardzo dobra i nowocześnie wyposażona klinika. Posiada m.in. innowacyjny laser frakcyjny Katowice to główny obszar jej działania. Ja chodziłam tam na zamykanie rozszerzonych naczynek za pomocą tego właśnie lasera. Miałam do czynienia z profesjonalnym personelem, który tworzy życzliwą atmosferę. Klinika posiada szeroką ofertę zabiegów, które – według moich obserwacji – wykonywane są umiejętnie i starannie.
#2016-11-29 02:56:24 

Niebieska

Użytkownik

Dobrze wiedzieć, bo ja wybieram się tam właśnie na botox i też chciałam mieć pewność, że oddam się w dobre ręce. To będzie moje pierwsze doswiadczenie z botoksem i jestem dość zestresowana.
#2016-11-29 05:03:03 

Trawiasta

Użytkownik

Ja jakoś nie mam przekonania do botoksu. Obawiam się, że po jego wstrzyknięciu moja twarz wyglądałaby na nienaturalnie naciągniętą.
#2016-11-29 05:43:52 

Niebieska

Użytkownik

No bo z tego co wiem z botoksem nie można przesadzać. Ale gdy się stosuje odpowiednią ilość toksyny botulinowej w odpowiednich odstępach czasu, efekty mogą być naprawde zadowalające – tak przynajmniej słyszałam od osób obeznanych z tematem.
#2016-11-29 08:08:23 

Trawiasta

Użytkownik

Rozumiem. Ja jednak zamiast botoksu wolałabym zastosować innego rodzaju zabiegi na twarz, takie które wydaja mi się mniej inwazyjne, a służą również wygładzeniu zmarszczek i odmłodzeniu skóry. Mógłby to być jakiś piling medyczny albo mezoterapia kondycjonująca skórę twarzy.
#2016-11-29 10:29:09 

Niebieska

Użytkownik

Każdy ma inne potrzeby i inne oczekiwania. Ja oczywiście przed zastosowaniem botoksu będę mieć wizytę u lekarza i jeszcze jego dokładnie wypytam, jak działa botoks i czy dzięki jego zastosowaniu osiągnę takie efekty, jakich oczekuję.
#2016-11-29 12:12:15 

Frimmaker

Użytkownik

Dzięki za odpowiedzi. No ja zbytnio nie martwię się swoimi zmarszczkami, natomiast moim problemem jest łysienie i liczę na profesjonalną pomoc w tym akurat zakresie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015