#2016-11-28 00:26:05 

Edward

Użytkownik

Mam takie pytanie. Ogólnie informacji o lekach w sieci to jest totalna masa, ale ja odnoszę wrażenie, że duża część z tych wszystkich rzeczy to jakieś reklamy beznadziejne, widziałem na blogach na przykład opisy leków niektórych, zresztą także suplementów, to wygląda to właśnie jak bezczelna reklama…czy w necie da się jakieś wiarygodne informcje znaleźć nie tylko o cenach, ale także z ulotkami?
#2016-11-28 02:23:46 

Harasinka

Użytkownik

pewnie, że się da. Po prostu musisz sprawdzać w internetowych aptekach, bo tam nie może być ściemy. Ja ostatnio jak kupowałam Diosminex tabletki to właśnie posiłkowałam się wiedzą z tej strony, a i do tego po prostu od razu wiedziałam jakiej ceny mogę się spodziewać ;)
#2016-11-28 03:58:08 

Skryty

Użytkownik

Według mnie najlepiej po prostu iść d apteki i korzystać z pomocy farmaceuty tam pracującego. Zawsze jak coś mi jest albo coś potrzebuję to właśnie tak robię i za każdym razem jestem zadowolony z udzielonych mi informacji ;) Internetowi nigd nie ufałem :P
#2016-11-28 05:03:08 

KroplaMiodu

Użytkownik

Dokładnie jak wyżej, nawet dla leku Apap ulotka może być znalezieniona właśnie na stronie apteki internetowej, na spokojnie poczytasz sobie przed kupnem danego leku.
#2016-11-28 07:50:12 

Edward

Użytkownik

A ja właśnie mam zaufanie do internetu, tylko zdaję sobie sprawę z tego, że trzeba potrafić odróżniać faki od prawdziwych informacji, dlatego tutaj właśnie zapytałem Was o to. Akurat mam w domu syrop dla dziecka to poczytałem sobie na tej stronie informacje o Pulneo syrop cena przy okazji tam była i faktycznie wszystko zgadzało się z tym co miałem w ręku.
#2016-11-28 08:48:22 

Harasinka

Użytkownik

no widzisz, to wiesz już na przyszłość gdzie sprawdzać takie informacje ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015