#2016-11-04 01:37:30 

Skryty

Użytkownik

Kiedyś korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się drukowaniem 3D i niestety, ale jakość tego wydruku według mnie do ideału miała baaardzo daleko. Wiem jednak, że wtedy ta technologia raczkowała i tak się zastanawiam jak to wygląda dzisiaj. Patrzę na ceny tych usług to są naprawdę atrakcyjne, ale czy idą w parze z dobrą jakością?
#2016-11-04 02:59:06 

Topór

Użytkownik

według mnie dzisiaj ta technologia nie ma się już czego kompletnir wstydzić, sam fakt że robią nawet z tego różnego rodzaju protezy!! W takim razie to musi być dobre.
#2016-11-04 05:22:17 

JędzaKasia

Użytkownik

Taki urządzenia jak chociażby Blueprinter oferują naprawdę wysoką jakość wydruków w tej technologii. Oczywiście bardzo ważne jest wykonanie dobrego projektu, jak coś źle zrobisz to na pewno z efektów nie będziesz zadowoly. Generalnie ja dość regularnie korzystam z pomocy takiej drukarni i jestem bardzo zadowolona, choć sama drukarki w domu jeszcze nie posiadam, wciąż trochę za drogo dla mnie, oczywiście za porządniejszej klasy sprzęt.
#2016-11-04 06:41:51 

Bankomat

Użytkownik

O projektowaniu do takiego drukowania można się tutaj dowiedzieć więcej 3dphoenix.pl/projektowanie-3d.html ;) Przejrzyj sobie, a się dowiesz wszystkiego, co warto wiedzieć.
#2016-11-04 08:08:08 

Skryty

Użytkownik

no ja właśnie zastanawiam się nad zakupieniem sobie takiego sprzętu. Widzałem ceny to nie powalają już tak na kolana jak kiedyś, wydaje mi się, ze technologia stała się bardzo dostępna. Swoją drogą nawet te materiały eksploatacyjne, czyli ten cały kolorowy plastik do drukowania, nie jest drogi.
#2016-11-04 08:38:23 

Bankomat

Użytkownik

Pamiętaj tylko, że jakość tego plastiku ma mega znaczenie dla ogólnej jakości wydruku, tutaj nie warto oszczędzać. Swoją drogą skanery 3D też są bardzo przydatnymi urządzeniami, polecam poczytać sobie troszkę o nich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015