#2016-11-02 19:12:44 

Skryty

Użytkownik

Witam wszystkich użytkowników, otóż posiadam lodówkę side by side i jak wiadomo muszę wymieniac filtr wody co sześć miesięcy, jednak okazuje się, ze takie filtry oryginalne do mojej lodówki są straszniście drogie i poszukuję rozwiązania alternatywnego. Zastanawia mnie tylko czy to bezpieczne?
#2016-11-02 19:42:24 

Edward

Użytkownik

Ja u siebie kupuję filtry różnych marek, niekoniecznie oryginalnego producenta pod logo lodówki i jest ok. Także znaczy się, że to bezpieczne. tylko musisz kupowac ze sprawdzonych źródeł.
#2016-11-02 22:25:02 

JędzaKasia

Użytkownik

Ja też mam to szczęście w nieszcześciu mieć lodówkę z zewnętrzną kostkarką. niby to fajna rzecz, bo podstawiasz sobie tylko szklaneczkę w upalny dzień i możesz cieszyć się szybkim i swieżutkim lodem w swoim napoju, ale z drugiej strony wymiana tych filtrów. No rzeczywiście drogo. Ale co zrobić.
#2016-11-02 23:58:50 

ObywatelkaRP

Użytkownik

No przeciez nie trzeba dużo płacić, można kupić zamienniki innych firm, trochę taniej. Nie wiem po co ludzie przepłacają skoro mozna mieć coś taniej nie tracąc na jakości.
#2016-11-03 02:22:40 

Skryty

Użytkownik

A to gdzie kupujesz te świetne zamienniki? Ja mam samsunga i własnie pod niego szukam jakiegoś sprawdzonego filtru.
#2016-11-03 04:48:25 

OptimusPrime

Użytkownik

O to widzę że kolega ma podobny problem z którym ja się borykałem niedawno. Filtr do lodówek Samsung niedrogo kupisz w sklepie filtrosfera.pl. jest tam parę modeli innych marek niz producenta wartych uwagi.Ja mam model gdzie filtr wody jest montowany w środku nad górną półką, uzytkuję już trzeci miesiąc i nie ma żadnej różnicy między zamiennikiem a filtrem wstawionym oryginalnie przez producenta. No róznica to może jesty tylko w kieszeni i to na plus ;)
#2016-11-03 06:53:17 

KroplaMiodu

Użytkownik

Ja mam takie same spostrzeżenie co kolega wyżej, ja u siebie do lodówki też zamawiam filtry do wody przez internet bo się po prostu bardziej opłaca. A już sprawdziłam że zamienniki innych firm sprawują się na porównywalnym poziomie co filtry od producenta lodówki, więc rachunek zysków i strat jest prosty. Trzeba tylko zwrócić uwagę na tworzywo z jakiego wykonany jest filtr poczytac troszkę opinii i śmiało można zamawiać.
#2016-11-03 07:15:37 

Skryty

Użytkownik

No trochę mnie uspokoiliście, bo wiecie człowiek kupuje sobie drogi sprzęt z myślą że będzie mial go na lata i nie chce popełnic jakiejś gafy. No ale wiadomo, tez nie będę płacił nie wiadomo ile za filtry, juzmyslałem nawet czy by tego nie ołączyć, ale szkoda by było. Dobra, jeszcze raz dzięki! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015