#2016-10-20 17:31:39 

Krowa

Użytkownik

Czy jesteście w stanie przekonac mnie do wybrania drewnianego domu, jako tego w którym będę mieszkała przez lata. Za tradycyjnym budownictwem przemawia przede wszystkim trwałość, a jak jest z drewnianymi domami. Czy mają jakieś atuty, które znacznie przewyższają tradycyjną formę budowania?
#2016-10-20 20:11:41 

Bankomat

Użytkownik

Spróbuję Cię przekonać, chociaż jak ktoś się uprze, to czasami człowieka trudno nawet racjonalnymi argumentami przekonać. Na pewno domy z drewna buduje się bardzo szybko. Możesz tak zaprojektować swoje lokum, jak tylko chcesz. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o bryłę. Co jeszcze Cię interesuje?
#2016-10-20 23:08:34 

Krowa

Użytkownik

No jak wygląda z kosztami za taki dom. CZy budowa jest tańsza od cegły iu czy koszty ogrzewania nie są zbyt duże. To takie dwa newralgiczne punkty, a oba wiążą się z finansami. Co do wygody mieszkania to raczej jest przekonana do tej formy, bo wiedziałam jak można w środku to urządzić.
#2016-10-21 01:09:08 

Bankomat

Użytkownik

No więc, jeśli chodzi o koszty to materiały drewniane są oczywiście tańsze od tych tradycyjnych, więc na samej budowie zaoszczędzisz sporo. O czasie już wspominałem, a to też wymierna korzyść dla ciebie. Najniższe koszty utrzymania mają domy drewniane energooszczędne są jak zadne inne. Warto w nie inwestowac.
#2016-10-21 02:24:57 

Lolo

Użytkownik

Tych atutów jest znacznie więcej…Mnie do budowy tego domu przekonal po prostu świetny wygląd. Możesz wykończyć dom w taki sposób jaki tylko zapragniesz, ale ja już miałem upatrzony konkretny przykład, który udało mi się wybudowac u siebie. Koszty faktycznie dużo niższe niż sądziłem.
#2016-10-21 02:35:07 

Niebieska

Użytkownik

Pierwsze słyszę o takich domach…
#2016-10-21 04:51:31 

Lolo

Użytkownik

No to musisz poznać podstawy a zapoznasz się z nimi przede wszystkim tutaj proekoart.biz/technologia/, to jedna z wielu firm, która oferuje róznego rodzaju inwestycje budowlane i przede wszystkim najlepsza w tym co robi.
#2016-10-21 06:07:03 

Bankomat

Użytkownik

Aha i jeszcze jedno, wszyscy którzy mają jakieś opory związane z tym, że drewno to materiał łatwopalny, informuje, że drewno jest odpowiednio zabezpieczone pod tym względem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015