#2016-09-27 00:25:05 

Frimmaker

Użytkownik

Witam. Nie jestem z Wrocka a potrzebuję namiarów na niedroga stacje kontroli aut. Moze ktoś pomóc? Sprawa niby banalna ale wymaga weryfikacji bo bardzo zaczelo mi nosic tył w aucie. Podejrzewam ze tylne amortyzatory nie trzymaja. Chcialbym miec pewnosc i zaczac wymiane bo na zakretach to mam prawdziwą kolejkę górską. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-27 00:56:30 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Ja także nie jestem z Wrocławia ale na pewno działa tam ta sieć: speedcar.pl/. Lubię do nich jeździć bo wszystko jest jasne, obsługa miła, a świadomość że jestem osbługiwana przez większą firmę jakoś mnie uspokaja bo kierują się pewnymi standardami i normami których nie znajdziesz w prywatnym warsztacie.
#2016-09-27 02:34:03 

Frimmaker

Użytkownik

Mogę prosić bezpośredni link do Wrocka, bo niestety nie znalazłem nawet śladu że są w tym miescie obecni.
#2016-09-27 04:40:10 

Certka

Użytkownik

Wstyd żeby kobieta z takimi rzeczami sobie radziła lepiej niż facet :) speedcar.pl/stacje-kontroli-pojazdow-wroclaw.html. Przypomniało mi się że mój mąż kiedyś tam zajechał jak był w delegacji. Szukałam mu czy mają własnie we Wrocławiu stację kontroli bo coś mu stukało z przodu. Chyba chodziło o łączniki jakieś ale dokładnie ci nie powiem bo na autach sie nie znam zupełnie.
#2016-09-27 05:17:28 

KroplaMiodu

Użytkownik

Kochani, słyszałam sporo dobrego o tej firmie, czy znajdę w takim razie ich placówkę w Opolu? Będę wdzięczna za pomoc, pzdr.
#2016-09-27 08:16:43 

Certka

Użytkownik

No zaraz bede wstawiała odnośniki do każdego miasta w Polsce. Proszę - speedcar.pl/opole.html. W Opolu nie miałam nigdy przyejmności zagrzać dłużej miejsca, właściwie zawsze jestem tam przejazdem, ale tak jak w przypadku mojego męża – standard i jakość obsługi w każdym punkcie bedzie na bardzo podobnym poziomie, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015