#2016-09-26 04:31:06 

LaikONA

Użytkownik

Dzień dobry. Mam nadzieję, że znajdę tutaj kogoś, kto jest trochę bardziej doświadczony ode mnie w kwestii biznesu. Ja prowadzę swoją działalność co prawda już jakiś czas, ale tak na dobrą sprawę to mam wrażenie, że mimo wszystko i tak jeszcze raczkuję w wielu sprawach i mogę sobie nie do końca radzić ze wszystkim. Chcę podejmować dalsze jakieś kroki, ale nie wiem czy one będą słuszne. Nie wiem czy mam działać dalej czy lepiej nie
#2016-09-26 06:24:53 

Topór

Użytkownik

No to masz rację w sumie, w takiej chwili to chyba jest się dobrze komuś poradzić w tej kwestii i zrobić dobry research, dowiedzieć się, co kto inny ma na ten temat do powiedzenia i jak on te sprawy widzi. Jest wtedy naprawdę wielka ulga i ogólnie jest człowieku łatwiej się pogodzić z niektórymi rzeczami, jak się okazuje na przykład, że pomysł jest do niczego i nie wypali. Pomoże Ci w tym po prostu firma od konsultingu, która zrobi wszystko, co w jej mocy, żeby Ci dobrze poradzić
#2016-09-26 08:22:52 

OptimusPrime

Użytkownik

Ja też muszę przyznać, że doradztwo finansowe w Poznaniu działa bardzo świetnie i ogólnie to jest super sprawa, że można sobie tak po prostu pójść i dostaniesz całą analizę wszystko, co tam robisz i będzie sprawa naprawdę dobrze załatwiona
#2016-09-26 10:43:43 

LaikONA

Użytkownik

No to się cieszę, że to tak sprawnie i fajnie działa. Tak właśnie podejrzewałam, że chętnie skorzystam z usług doradcy biznesowego i teraz już wiem, że po prostu już tam się muszę udać i to wszystko załatwić tak po prostu
#2016-09-26 12:22:28 

OptimusPrime

Użytkownik

No widzisz, zawsze warto się jednak upewnić jak to wszystko działa i tam po postu iść
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015