#2016-09-23 02:26:29 

Skryty

Użytkownik

Witajcie wszyscy. Czy orientujecie się czasami, gdzie można by było zjeść dobrze w piątek? Chodzi mi głównie o Poznań, bo tam się umówiliśmy z ekipą, że jedziemy na imprezę. Czy moglibyście polecić jakiś dobry lokal, czy bar? Pozdrawiam i z góry dzięki.
#2016-09-23 05:21:18 

Ska99

Użytkownik

Cześć. Jeśli chodzi o Poznań to miasto oferuje wiele. Masz tyle knajpek, że z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Ja generalnie lubię chińczyka, sajgonki, dlatego takie bym lokale poleciła, ale wiem, że są tacy, którzy pod kątem smaku są wierni kebabowi. Ogólnie dobre są jeszcze pizze, ale to tez w nie wszystkich pizzeriach.
#2016-09-23 05:57:01 

Bankomat

Użytkownik

Witam. Bardzo serdecznie oczywiście :D ja jak najbardziej polecam pizzerie na poznańskich Jeżycach. Są tam świetne pizze, bardzo smaczne, na cienkim cieście, z dodatkami, których aż żal jest nie spróbować. Uwielbiam przede wszystkim pizze pepperoni. Wydaje mi się, że pizza jest bardzo wygodnym wyborem trochę takim wypośrodkowanym pomiędzy kebabem a innymi bardziej wyrafinowanymi daniami.
#2016-09-23 08:17:55 

KroplaMiodu

Użytkownik

Dzień dobry kochani. Ja też uwielbiam pizze, a moją ulubioną pizzerią jest ta: milenium-pizza.pl/. Sądzę, że na piątkowy czas można pozwolić sobie na taką smaczną kolację niekoniecznie wegetariańską i dietetyczną :D my zawsze ze znajomymi wychodzimy co jakiś czas odprężyć się przy dużej pizzy i piwku.
#2016-09-23 10:46:34 

PrestigeMan

Użytkownik

Pizza i piwko niebo w gębie :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015