#2016-09-19 02:32:24 

LaikONA

Użytkownik

Hejka! Chciałbym sobie kupić nowy samochód. Nowy znaczy mój pierwszy. Dopiero co niedawno zdałam prawo jazdy i jeszcze nigdy własnego auta nie miałam. Kasę mi się udało uzbierać. Żarłam chleb z margaryną, ale auto będzie! Juhu! No ale raz się żyje, czymś chyba do roboty muszę jeździć :D Ja się na autach nie znam w ogóle. W najmniejszym stopniu. Wiem tylko jak włączyć, ruszyć i jechać, a co dalej to nie wiem. A jak już do zakupu dochodzi, to nie mam pojęcia na co mam zwracać uwagę, więc w sumie można mi każdy bubel wcisnąć, a ja kupię i pojadę. Na co mam zwracać uwagę przy zakupie samochodu?
#2016-09-19 04:31:55 

Topór

Użytkownik

A nie masz żadnego znajomego co się zna na samochodach? By z Tobą pojechał i kupił samochód, bo rzeczywiście jak sama pojedziesz i będziesz wybierać, to się naprawdę okaże, że Ci garbusa wcisną i silnikiem od skutera i powiedzą, że to super auto a ty kupisz. Troche to takie niebezpieczne
#2016-09-19 05:40:03 

LaikONA

Użytkownik

No nie mam właśnie. Takie jest to moje pokolenie, że wszyscy labo rowerem albo pociągiem lub tramwajem i auta to nikt nie ma, a ja tylko szaleję z tymi zakupami i chcę własne auto mieć, żeby nie jeździć tymi tramwajmi z ludźmi, którzy się nie myją. Naprawdę się nie da nic zrobić?
#2016-09-19 07:41:55 

Certka

Użytkownik

Moja droga, ja też miałam dokładnie taki samo problem jak Ty. No i kupiłam. A pomógł mi w tym komis samochodowy w Krakowie, w którym jest naprawdę dobra obsługa, uśmiechnięta, chętna do pomocy i w ogóle. Na stronie superautomarket.pl możesz sobie ich ofertę poczytać i zobaczyć jak to działa, więc zdecydowanie polecam się tym zainteresować. Załować na pewno nie będziesz, mogę poręczyć ja, właścicielka pięknego auta :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015