#2016-09-16 03:33:36 

PrestigeMan

Użytkownik

Cześc wszystkim! Chciałbym zbudować w domu spa, ale nie bardzo wiem gdzie szukać firm specjalizujących się w tych sprawach. Pomieszczenie już mam wydzielone, wydaje mi się że nie będzie wymagało szczególnych przeróbek bo jest duże i dobrze odizolowane. Z góry dzięki za pomoc.
#2016-09-16 03:50:29 

Harasinka

Użytkownik

Z tego co wiem firma IWO budująca spa ma bardzo niskie stawki w porównaniu do jakości świadczonych usług. Jesteś jakby klientem detalicznym, a ja mogę posłużyć się przykładem sieci hotelów w których ta firma wykonywała takie inwestycje. Powiem ci szczerze że pod wzgledem estetycznym, projektowym i użytych materiałów i podzespołów to są jedna z najlepszych firm na rynku. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-16 05:02:08 

Lolo

Użytkownik

Mogę się tylko podpisać pod Twoją wypowiedzią bo realizowali u mnie budowę basenu ogrodowego, który udał się po prostu idealnie. Każdy nawet najdrobniejszy element jest dokładnie taki jak chciałem, a warto wiedzieć że miejsce było bardzo trudno dostępne i skomplikowane jeśli chodzi o prace, to i moja wizja nie należała do najprostszych. Firma na 6 z plusem :)
#2016-09-16 06:38:42 

Bankomat

Użytkownik

Kupowałem w ich sklepie internetowym trochę niedrogich akcesoriów do basenu bardzo dobrej jakości. Jeden z lepszych sklepów z takim asortymentem, na pewno mogę polecić każdemu rozgladajacemu sie za takimi rzeczami. W przyszłym roku zamierzałem wykonać kilka małych zmian z ich pomocą, mam nadzieję że żona się zgodzi :D.
#2016-09-16 07:51:10 

Harasinka

Użytkownik

No tak, opinia płci pieknej najważniejsza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015