#2016-09-14 02:00:31 

JędzaKasia

Użytkownik

Siemka ludziska. Dzisiaj mam wrażenie takie, że mogę zrobić naprawdę wszystko. Dlatego chcę jak najszybciej ten swój potencjał wykorzystać i załatwić coś, mi już od jakiegoś sporego czasu naprawdę nie daje spokoju. Otóż chodzi mi teraz najbardziej o sposób prezentacji mojej firmy. Ona już jest całkiem dobra i jakąś tam ustaloną pozycję na rynku jej się udało zdobyć. Ogólnie to sukces pełną gębą mi się udało osiągnąć i jestem z tego dumna. Mam nawet gadżety jakieś i wszystko jest fajnie, dopóki nie muszę ich komuś dać. No bo w je włożyć? Do ręki dać? Do torby na prezenty z kwiaciarni?
#2016-09-14 03:07:01 

LaikONA

Użytkownik

Może rzeczywiście do torby, ale takiej zrobionej z papieru? W ten sposób będziesz miała naprawdę świetny kolejny gadżet i wyjątkowy sposób na to, żeby podarować ludziom to, co masz tam do podarowania. Moim zdaniem pomysł w dziesiątkę trafiony ;)
#2016-09-14 04:15:00 

PrestigeMan

Użytkownik

A moim zdaniem warto jeszcze do tego dodać, że nie dość, że pomysł trafiony, to na dodatek jeszcze tani i serio bardzo ładny. Na lepszą pomoc trafić nie mogłaś. Posłuchaj koleżanki nade mną i na coś takiego się zdecyduj
#2016-09-14 05:41:55 

JędzaKasia

Użytkownik

Ale jeszcze dobrze by było, gdybym to ja wiedziała, gdzie coś takiego mogę kupić, załatwić, to by było dobrze i bez wahania bym się zdecydowała na takie rozwiązanie
#2016-09-14 06:15:43 

LaikONA

Użytkownik

A proszę bardzo, nic trudnego, po prostu wchodzisz na strone domapak.com i tam się już dokładnie wszystkiego będziesz mogła dowiedzieć, załatwić i w ogóle ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015