#2016-09-08 22:59:25 

OptimusPrime

Użytkownik

Dzień dobry, po przeczytaniu pewnego artykułu zacząłem się zastanawiać, czy można odkupić odszkodowanie? Od dwóch lat walczę o odszkodowanie z moim ubezpieczycielem i zacząłem się zastanawiać nad takim sposobem rozwiązania sprawy, tyle że nie wiem tak do końca jak to działa. Może ktoś z Państwa mógłby mi coś doradzić?
#2016-09-09 01:12:38 

JędzaKasia

Użytkownik

Dzień dobry, jak najbardziej można odkupić odszkodowanie. Kiedy ja zmagałam się z ubezpieczalnią, moje odszkodowanie OC odkupiła firma Avista świadcząca w tym zakresie profesjonalne usługi. Serdecznie polecam takie rozwiązanie problemu!
#2016-09-09 03:16:53 

Skryty

Użytkownik

Cześć, widzę, że nie tylko ja mam problemy z ubezpieczalnią, tyle że u mnie na tapecie jest zaniżone odszkodowanie OC i dopiero interwencja firmy zajmującej się skupem odszkodowań przyniosła satysfakcjonujący mnie efekt.
#2016-09-09 05:29:52 

Topór

Użytkownik

Państwo są chyba niepoważni. Trzeba się cieszyć, że w ogóle się otrzymało odszkodowanie, a nie szukać dziury w całym i żądać jeszcze więcej. Niektórzy w ogóle nie dostają odszkodowania, więc proszę mi tu nie narzekać na rzekoma zaniżone odszkodowanie, kpina po prostu!
#2016-09-09 07:54:45 

JędzaKasia

Użytkownik

Nie dostają, bo nie potrafią o nie walczyć, szanowny Panie! Jak najbardziej można domagać się dopłaty, jeśli mamy podstawy by twierdzić, że nasze odszkodowanie zostało zaniżone! My, Polacy wciąż nie rozumiemy, że nie wszystko musimy załatwiać sami. A proszę mi wierzyć, takie firmy jak Avista Polska działają właśnie w naszym interesie i naprawdę ułatwiają nam życie. Proszę zapoznać się ze stroną internetową tej firmy, na której znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015