#2016-09-07 01:58:48 

Topór

Użytkownik

Cześć! Od ponad roku przezywam kryzys małżeński. Nie mogę dogadać się z moja drugą połówką w wielu kwestiach, coraz bardziej widze jak sie od siebie oddalamy. Szczerze bardzo mnie to martwi i chciałbym jak najszybciej sobie z tym poradzić bo nie jestem sobą przez to wszystko. Prosze o polecenie dobrego psychologa w Warszawie który specjalizuje sie w takich problemach.
#2016-09-07 02:24:33 

LaikONA

Użytkownik

Hej, dobrego i niedrogiego psychologa dla par w Warszawie znajdziesz na Bielanach. Tu masz link do gabinetu - magnoliapsycholog.pl. Chodziłam tam z moim chłopakiem bo podobnie jak wy, zaczęliśmy iść w innych kierunkach. Dzięki pomocy zrozumiałam że musimy umacniać to co nas łączy, bo niektórych rzeczy po prostu nie da się pogodzić, jak odmiennych zainteresowań, prac itd. W naszym przypadku terapia była bardzo pomocna.
#2016-09-07 03:27:45 

Bankomat

Użytkownik

Witam. Przeszedłem na warszawskich Bielanach leczenie z depresji i bardzo się cieszę że poszedłem właśnie tam. Było mi bardzo trudno, bo choroba miała związek z niepowodzeniem w pracy które nieustannie mnie prześladowało. Najbardziej w całej terapii doceniam to że wskazano mi kierunek, podano wskazówki i uświadomiono że nie będę sam podczas tej wędrówki. Więcej takich specjalistów! :)
#2016-09-07 05:58:04 

KroplaMiodu

Użytkownik

Mój brat leczył w tym gabinecie zaburzenia osobowości Warszawa moze poszczycić się wieloma profesjonalnymi gabinetami ale nigdzie nie dostalismy tak kompleksowej pomocy jak tam. Zajęto się nami pod każdym możliwym względem, tylko dzięki temu żyjemy jak normalna rodzina, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015