#2016-09-01 02:42:53 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Cześć! Chciałabym Was zapytać o radę dotyczącą szkoleń menedżerskich w Poznaniu. Nie wiem co wybrać, a szef bardzo liczy się z moim zdaniem, więc nie chcę go zawieść w tej sprawie. powiedziałam, że czegoś poszukam. Forum to chyba dobre miejsce na znalazienie najlepszej oferty? :) Liczę na Was. buziaki, Justa!
#2016-09-01 04:56:30 

JędzaKasia

Użytkownik

Jeśli chodzi o ofertę szkoleń menedżerskich w Poznaniu polecałabym Ci to miasto, nawet jakbyś była z Rzeszowa. W Poznaniu siedzibę ma grupa szkoleniowa, która jest ucieleśnieniem profesjonalizmu, którego Ty również możesz się nauczyć. Podczas ich szkoleń możesz wiele nauczyć się, nabrać doświadczenia i uwierzyć w siebie. Dla menedżerów: halibut.pl/menadzerow/ ta oferta jest wręcz stworzona. Warto przejrzeć. Pozdrawiam.
#2016-09-01 06:30:59 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Na pewno słyszałaś, że coaching jest bardzo modny. Z sesji coachingowych mogą korzystać nie tylko osoby, które są zagubione i szukają właściwej drogi w życiu, ale także (a może nawet zwłaszcza) osoby sukcesu, które chcą w maksymalnym stopniu wykorzystać swój potencjał. Powinnaś zerknąć tutaj: halibut.pl/coaching/ . Twój szef na pewno doceni Twoją propozycję. Kto wie, może niebawem staniesz się jego prawą ręką, albo nawet zastępcą? :D Trzymam kciuki!
#2016-09-01 08:19:25 

Harasinka

Użytkownik

Sama z chęcią wybrałabym się na takie szkolenia, szkoda że mój szef nie wychodzi z inicjatywą tego typu, a sama nie odważę mu się zaproponować czegoś takiego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015