#2016-08-11 02:12:47 

Skryty

Użytkownik

Witam wszystkich. Jestem ze swoją dizewczyną już ponad 4 lata i chcę w końcu się jej oświadczyć. Szukam teraz niepowtarzalnego miejsca na zaręczyny. Na pewno zależy mi na tym, żeby ją zaskoczyć.. chcę jednak wcześniej spędzić z nią cudowne chwile. Pomyślałem, że zabiorę ją do jakiegoś hotelu, ze spa, pochodzimy po różnych atrakcjach itp. żeby było jak najbardziej romantycznie itp. ale liczę na to, że ktoś z Was mi coś doradzi. Jaki hotel, jakie atrakcje..? może ktoś ma jakiś fajny pomysł?
#2016-08-11 03:20:00 

Harasinka

Użytkownik

Gratuluję! Na pewno będzie to piękny i niezapomniany moment ;) ale moja rada jest taka – nie przedobrz! Im bardziej będziesz podniosły, pompatyczny i ogólnie będziesz nienaturalny, tym bardziej będzie oczywiste co planujesz ;) Ja mojego chłopaka od razu poznałam, że coś kombinuje ;p
#2016-08-11 05:34:03 

Frimmaker

Użytkownik

Polecam wspaniały hotel z bogatym spa ;) Spędziłem tam mnóstwo czasu i pięknych chwil z moją żoną. Często jeździmy tam gdy potrzebujemy spokoju i wypoczynku. Mają super ofertę i fajne ceny, wcale nie jest wybitnie drogo, ale jakość z kolei jest naprawdę świetna tego miejsca. Może zaproś ją tutaj.. a reszta na pewno się już sama potoczy.
#2016-08-11 07:15:07 

Vendetta

Użytkownik

No ja też bym zaproponował na Twoim miejscu taki niezapomniany weekend spa ;) to jest super sprawa.. ja mojej dziewczynie się oświadczyłem też po kilku dniach takiej przyjemności i bardzo, ale to bardzo się cieszyła. Była niesamowicie wzruszona ;) powodzenia!
#2016-08-11 07:27:14 

Bankomat

Użytkownik

Ooo. Na pewno będziesz się stresował.. ja też podczas zaręczyn się mocno stresowałem ;) Za to urządziliśmy huczne wesele w Płocku i goście się bardzo dobrze bawili.. teraz jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi. Najważniejsze, to pozostać sobą w związku i być szczęśliwym, bo druga osoba Cię akceptuje, takim jakim jesteś naprawdę.
#2016-08-11 09:49:57 

OptimusPrime

Użytkownik

Ja polecam Hotel Dębowa Góra ;) Tam mają naprawdę niesamowicie malowniczo, piękne okolice i super standard pokoi ;) z całą pewnością warto się zatrzymać na dłuższy czas i w tle zorganizować zaręczyny itp.. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015