#2016-07-29 02:28:07 

Edward

Użytkownik

Witam wszystkich. Piszę z takim dość dziwnym pytaniem. Bardzo dawno temu dostałem w prezencie zegarek firmy Breitling i chciałem kupić nowy właśnie tego producenta. Nie jestem typem internetowego poszukiwacza więc będę bardzo wdzięczny za namiary na sklepy.
#2016-07-29 02:55:22 

Skryty

Użytkownik

Widzę że znasz się na luksusowych zegarkach męskich i wiesz czego szukać. Ja osobiście od zawsze kupuję zegarki firmy corum i jestem bardzo zadowolony. Wysyłam namiary na sklep internetowy gdzie kupuję już z dobre pięć lat. Zaczynałem od zegarka za nie cały tysiąc a dzisiaj kupuje taki 20 razy droższy.
#2016-07-29 04:45:35 

Harasinka

Użytkownik

No to ja komuś dam odpowiedź na tacy. Jakiś czas temu trafiłam na tą stronę i od tamtej pory polecam. Wejdź na kraff.pl/21-zegarki-breitling i tam zobacz. Dałam link do podstrony producenta który cię interesuje :) A ty to sobie tylko kliknij.
#2016-07-29 05:15:32 

JędzaKasia

Użytkownik

Oh widzę że nie tylko ja korzystam z tej strony. Powiem wam szczerze tak, jeżeli chodzi o drogie zegarki to trzeba naprawdę uważać gdzie się kupuje bo łatwo trafić na oszustów sprzedających podrabiane rzeczy. Jeżeli chodzi o ten sklep to mam do nich pełne zaufanie. W przyszłości na pewno tam kupie :)
#2016-07-29 06:20:49 

OptimusPrime

Użytkownik

No to akurat fakt z tymi sklepami. Łatwo to wszystko sprawdzić, ja nigdy takiego zegarka nie kupię na serwisie aukcyjnym albo takim z ogłoszeniami. A jeżeli wejdziesz na stronę internetowa i zobaczysz ze nie ma tam żadnych danych firmy albo są nie prawdziwe to już wiesz ze nie warto się w to pakować.
#2016-07-29 08:10:40 

Edward

Użytkownik

Ja miałem taką sytuację raz w jednym sklepie w stolicy. Gościu chyba nawet sam nie wiedział że ma na sprzedaż podrabiany towar. Sporo się naczytałem o tym jak to odróżnić więc powiedziałem mu żeby lepiej wrócił do dostawcy i poprosił o reklamacje bo jak ktoś to kupi to może mieć dużo większe problemy :D
#2016-07-29 11:04:26 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Rozumiem że na stronie znajdę też zegarki damskie? Interesuje mnie zakup czegoś droższego co zostanie ze mną na lata. Jeżeli ma ktoś doświadczenie z takimi zegarkami to proszę o rady czym się sugerować i jakiej firmy zegarek wybrać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015