#2016-07-21 06:19:02 

Frimmaker

Użytkownik

Dzień dobry. Sprowadza mnie tutaj taka sprawa. Mianowicie chodzi o to, że znalazłem taką stronę http://e-mikas.com.pl/pl/c/Akcesoria-lazienkowe/32 bo ogólnie szukam akcesoriów do łazienki. I tak się zastanawiam czy warto się tym interesować? Jak myślicie, jak ta oferta, która tam jest ma się do rzeczywistości i czy warto tam kupować rzeczy? Sprawdzą się one tak, jak powinny? Bo nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto, żeby nie było problemów żadnych z niczym. Trudno jest teraz bardzo znaleźć dobry sprzęt i tak chodzę i się zastanawiam.
#2016-07-21 09:02:42 

Skoczko

Użytkownik

Warto, pewnie że watro. Ja sam tam kupuję różne rzeczy. Na przykład ostatnio solidne złączki mi się udało tam dostać i powiem, że jestem z nich zadowolony tak, jak mi się rzadko udaje być z tego, co w necie kupuję. Funkcję swoją spełniają i są całkiem spoko. Jak będę miał okazję, to kupię tam o wiele więcej rzeczy i będę w chacie montować, bo moim zdaniem naprawdę warto. Polecam ogólnie.
#2016-07-21 10:37:44 

Topór

Użytkownik

Ja też mogę się tak wypowiedzieć, bo mają maskujące rozety do komina, a ile ja się nachodziłem po sklepach, żeby dostać taką, która będzie do mnie pasowała… A wchodzę tam, patrzę, jest. No i załatwione, żyć nie umierać. Ogólne wszystko spoko. Ceny też są przystępne, więc naprawdę się opłaca moim zdaniem tam inwestować i zakupy robić i cieszyć z tego, co się kupuje :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015