#2016-07-15 03:56:01 

PrestigeMan

Użytkownik

cześć Wam. Mam pewien dylemat. Moje auto niestety ma dosyć poważną usterkę i nie mogę póki co jeździć nim na długie dystanse. Uznałem, że póki co wynajmę jakiś samochód z moich okolic (wielkopolska). No i tu się pojawia cały sens tego wątku, czy ktoś zna jakąś dobrą wypożyczalnie samochodów z tych okolic? Proszę Was o pomoc, ponieważ ja sam nigdy nie korzystałem z takich wypożyczalni i nie wiem na co zwrócić uwagę itp.
#2016-07-15 04:12:19 

Lolo

Użytkownik

Jeśli chodzi o wynajem samochodów Przeźmierowo może się pochwalić bardzo fajną wypożyczalnią samochodów. Zgłoś się do nich i weź jeden samochód z nich i z głowy ;) A w tle naprawiaj sobie swój samochód. Jest to i tanie i fajne rozwiązanie, bo taki wynajem aut wcale nie jest drogi.

#2016-07-15 06:42:59 

Bankomat

Użytkownik

Ja z kolei słyszałem, kilka razy, że jeśli chodzi o wynajem samochodów Suchy Las ma bardzo dobrą ofertę z tego zakresu. Po pierwsze, mają tanie auta do wypożyczenia, a po drugie fajną i sprawną flotę aut do wypożyczenia. Mój sąsiad nie raz bierze od nich samochód i jest bardzo zadowolony.

#2016-07-15 08:15:22 

Skoczko

Użytkownik

Wejdź sobie proszę w ten link znajdziesz tutaj dokładny opis jeśli chodzi o wypożyczalnie samochodów z okolic wielkopolski właśnie. Wszelkie konkrety masz wypisane, a jak coś dalej nie będziesz wiedział to możesz do nich napisać ;)

#2016-07-15 08:55:29 

PrestigeMan

Użytkownik

Dziękuję Wam za pomoc ;) Na pewno sprawdzę tę stronkę z autami wypozyczalnia-borexpo.pl bo mam bardzo dobre przeczucia co do tej firmy.. pozdrawiam Was!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015