#2016-07-11 23:09:33 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Kochani wrocilam z wysp trzy lata temu, spędziłam tam prawie całe życie ale emeryturę chciałabym przeżyć w Polsce. Zastanawiam się ostatnio czy nie wybrać się do sanatorium na zabiegi na kręgosłup, zdrowie i lata już niestety nie te :P. Kolejki macie tu przerażające wiec chcialabym sie dowiedziec czy funkcjonuja moze prywatne osrodki które oferuja zabiegi i masaże. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
#2016-07-11 23:24:10 

Certka

Użytkownik

Witamy w ojczyźnie. Oczywiscie moja droga ze znajdziesz u nas takie osrodki, na państwowe sanatoria nawet nie ma co patrzeć bo kolejki sa ogromne, a i tak wyjazd się opóźni bo wcisną przed ciebie rodzinę, znajomych i sąsiadki. Kilka razy byłam na fundusz i nie polecam. Jedzenie było po prosu nie dobre, obsługa nieprzyjemna, a zabiegi w małej ilości, krótkie i robione trochę po macoszemu.
#2016-07-12 02:19:39 

Frimmaker

Użytkownik

Zgadzam się. O wiele lepiej jest wykupić sobie turnusy rehabilitacyjne, które są naprawde niedrogie a poziom opieki jest bardzo wysoki w porównaniu do sanatoriów. Można tam naprawdę wypocząć, zrelaksować się i oczywiście złagodzić różne schorzenia. Podoba mi się bo naprawdę starają się zrobić wszystko żeby klient był zadowolony i do nich wrócił. Udaje im się to bo postanowiłem sobie że co roku będę wyjeżdżał na leczenie, pozdrawiam.

#2016-07-12 04:15:57 

Skryty

Użytkownik

Na co idą te moje podatki ja się pytam... Człowiek haruje całe zycie, na starość chce sie troche podleczyc i odpoczac to czeka w kolejkach do sanatorium a jak sie doczeka to państwo serwuje mu takie posiłki że i tak musi wydać codziennie na jedzenie bo albo by umarł z głodu albo sie zatruł. O zabiegach juz nie wspomne bo polowa sprzetów nie działała, a te działające predzej by pogorszyły stan zdrowia niz poprawiły.
#2016-07-12 07:08:34 

KroplaMiodu

Użytkownik

Doskonale wiem o czym mówicie ale na szczęście można pojechać do niedrogiego nadmorskiego ośrodka wczasowo rehabilitacyjnego - łap adres: klinika-rcv.pl/ i wrócić innym, zdrowszym człowiekiem. Dzis ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne a standardy leczenia, pokoi, obsługi i wyżywienia bardzo wysokie. Co roku jeżdżę w takie miejsce i polecam każdemu bo i tak wychodzi taniej niż w państwowych sanatoriach gdzie trzeba dopłacać za zabiegi albo dokupować jedzenie – koszty wychodzą takie same.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015