#2016-07-07 02:43:45 

Skryty

Użytkownik

Witam serdecznie. Już od jakiegoś czasu mam zamiar tu napisać, ale jakoś się zabrać nie mogę. W moim domu rodzinnym sztuka zawsze była na porządku dziennym. No i teraz ja już wyfrunąłem z domu i chciałbym jakoś te rodzinne tradycje kultywować. Pomysłu na razie nie mam, ale zależy mi na tym, aby mój dom był taką moją wizytówką. W czym rzecz? W tym, że chcę w domu powiesić obrazy. Żeby ładnie się prezentowały. Czy ktoś może mi coś ciekawego polecić, gdzie taki obraz mógłbym kupić?
#2016-07-07 03:36:11 

Edward

Użytkownik

Cześć. Widzę, że spotykamy się z takim samym problemem. Tyle że mnie interesują konkretnie malowidła do sypialni, bo nad łóżkiem chcę powiesić coś, co się będzie żonie podobało. Podłączam się do postu kolegi wyżej i mam nadzieję, że wspólnymi siłami coś nam się uda znaleźć.
#2016-07-07 03:48:51 

Harasinka

Użytkownik

Dzień dobry Panowie. Oczywiście, wspólnymi siłami zawsze łatwiej wszystko zrobić. Otóż właśnie polecam Wam zajrzeć na stronę ramarama.pl bo tam znajdziecie mnóstwo obrazów, które mogą Was zainteresować. Zadowoleni będziecie na pewno i to mogę Wam gwarantować. Są tam obrazy zarówno takie do sypialni, jak i do przedpokoju, do jadalni. Obojętnie, gdzie chcecie obraz powiesić, to tam na pewno będzie.
#2016-07-07 06:08:07 

Skryty

Użytkownik

Super, bardzo Ci dziękuję za ten link. Już udało mi się przejrzeć tą ofertę i muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka to jestem bardzo zadowolony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015