#2016-07-04 08:14:28 

Ska99

Użytkownik

Dzień dobry kochani. Chciałabym się was o coś poradzić. Zupełnie nie wiem jak mam odnieść się do tematu erotyki. Głównie chodzi mi o gadżety typu zmysłowa bielizna. Ostanowiliśmy z mężem urozmaicić nasze pożycie i każdy miał coś przygotować wyjątkowego, jakąś niespodziankę. Niestety ja zupełnie nie wiem co jest modne i w czym ktoś taki jak ja, a więc kobieta o nie do końca idealnych rozmiarach (mam delikatny problem z nadwagą) mogłaby się prezentować sexy. Jeśli jest coś co mogłybyście polecić byłabym przeszczęśliwa. Dziękuję wam z góry i pozdrawiam.
#2016-07-04 09:07:34 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Witaj. Ja też nie jestem idealna. Mam 10 kg nadwagi a mimo to sprawnie czuję się w ciuszkach erotycznych. W takich sytuacjach, możesz mi wierzyć na słowo, tych kompleksów i nadwagi nie widać. Widać za to zmysłową, seksowną i pewną siebie kotkę, która potrafi na nowo uwieść swojego faceta. Proponowałabym ci zakupić jakiś erotyczny gorsecik to zawsze spłaszcza brzuch i wygląda się atrakcyjniej. Jeśli wstydzisz się swojego ciała, wtedy bym poleciła wziąć pod uwagę jakieś kombinezony lateksowe, też nieco wyszczuplają.
#2016-07-04 11:46:10 

JędzaKasia

Użytkownik

Witajcie laseczki. Nie ma co się przejmować kompleksami bo każdy je ma. Zapewne masz duże piersi więc na tym się skoncentruj. Kup sobie jakiś efektowny staniczek albo haleczkę dla pań z prześwitami i już będziesz demonem seksu. Najważniejsze to eksponować swoje atuty, wówczas kompleksy nie będą tak widoczne. Pozdrowienia
#2016-07-04 12:32:59 

Bankomat

Użytkownik

Witam panie, pozwoliłem sobie zabrać głos w tej, jakże interesującej dyskusji. Moim zdaniem nie powinnaś się przebierać w ciuchy, bo wtedy eksponujesz swoje wady, skoro sama zaznaczyłaś, że masz nadwagę. Facetom na ogół się podobają szczupłe kobiety, jeśli masz brzuszek i cellulit, moim skromnym zdaniem powinnaś zacząć od tego, aby coś z tym zrobić. Wobec tego najpierw ćwiczenia i dieta, później lateks i pończochy pozdrawiam!
#2016-07-04 14:37:44 

Harasinka

Użytkownik

Bzdura. Kobiety z pełniejszymi krągłościami też się podobają mezczyznom i to bardzo. Nie słuchaj faceta, który ludzi postrzega przez pryzmat wagi. Tak jak koleżanka doradziła wyszukaj u siebie piękno i to eksponuj. A jeśli chodzi o pomysł na upojne noce to tutaj można coś znaleźć ciekawego lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=177. Nie załamuj się, nie dołuj tylko działaj. Powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015