#2016-06-24 01:57:37 

KroplaMiodu

Użytkownik

Witajcie, jestem totalną zakupoholiczką :D wciąż zamawiam coś przez internet, ale wydaje mi się, że zazwyczaj przepłacam za kuriera... Aktualnie upatrzyłam sobie świetne buty, które muszę zamówić z zagranicznego sklepu. Może polecicie mi jakiegoś taniego kuriera? Chciałabym znaleźć firmę godną zaufania, taką, która szybko i oczywiście tanio dostarczy mi paczkę :) Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami!
#2016-06-24 03:13:48 

Vendetta

Użytkownik

Żyjemy w świetnych czasach – nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, aby robić zakupy w ulubionych sklepach :P Też nieraz zamiawiam produkty przez internet. Do nadania paczki do Polski możesz zamówić kuriera przez jakiś serwis brokerski :).
#2016-06-24 03:49:56 

Skoczko

Użytkownik

Ja korzystałem np. z 2send i szybko i prosto zrobiłem tam zakupy online, przesylka na czas dotarla na wskazany przeze mnie adres a termin dostarczenia wyniósł kilka dni. Naprawdę bardzo polecam!
#2016-06-24 06:03:35 

Certka

Użytkownik

Serwis przytoczony przez kolegę można polecić z czystym sumieniem!!! dzięki niemu mogłam wysyłać tanie paczki do Anglii i nie tylko... Na tej stronie można skorzystać z porównywarki cen ofert różnych firm i to znanych, takich jak: DPD, GLS albo UPS. Dzięki tej porównywarce bardzo szybko można sprawdzić, które oferty proponują najatrakcyjniejsze ceny. Termin termin realizacji zazwyczaj nie przekracza 10 dni a obsługa jest bardzo profesjonalna, serio!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015