#2016-06-23 03:29:04 

Certka

Użytkownik

Mam po dziurki w nosie niby fachowców, ktorzy zapewniają o swoich wysokich kwalifikacjach, a jak przychodzi co do czego to odwalaja prawdziwą fuszerkę. Chętnie zapłacę nawet nieco wiecej, tylko żeby trafić na rzeczywiście dobrego fachowca. Konkretnie chodzi mi o glazurnika.
#2016-06-23 03:39:36 

Skryty

Użytkownik

Chyba miałas jakiegoś wybitnego pecha. Firm zajmujących się świadczeniem profesjonalnych usług glazurniczych w Warszawie jest dosyć dużo, tylko właśnie trzeba szukać firmy, a nie ludzi, którzy chcą odwalić fuchę. Jak zatrudniasz firmę, to podpisujesz umowę, gdzie od razu wiesz jaka bedzie końcowa cena, co wchodzi w zakres prac itd. Poza tym masz gwarancję jakości wykonania usługi i jak coś będzie do poprawki, to nie ma z tym problemu.
#2016-06-23 05:25:20 

Topór

Użytkownik

Nie wiem czy korzystałaś już z usług firmy Glazurnictwo Ciszewscy, ale z Twojego opisu mogę przypuszczać, że nie. Jak chcesz zrobić remont łazienki lub kuchni, albo po prostu chcesz gdzieś położyć kafle lub terakotę to oni zrobią to nie tylko profesjonalnie, ale i w miarę tanio.
#2016-06-23 06:39:55 

Certka

Użytkownik

Dzięki za namiary, skorzystam:) Faktycznie, ja dotychczas korzystalam z usług ludzi z polecenia albo takich jednoosobowych firm, moze macie racje, że trzeba postawic na większy profesjonalizm.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015