#2016-06-08 05:09:49 

Harasinka

Użytkownik

Zależy mi na tym, żeby sobie wybrać auto, które spełni moje wszystkie wymagania, bo chcę je wypożyczyć na dłużej i musi mi się podobać i dobrze się w nim musze czuć. Znacie jakąś wypożyczalnie z szerokim wyborem? Chodzi mi o auta osobowe i najlepiej w Warszawie. A no i zależy mi na udogodnieniach typu klimatyzacja
#2016-06-08 06:29:52 

Edward

Użytkownik

Największy wybor jaki widziałem dla aut do wynajęcia to ma taka popularna wypożyczalnia samochodów co ma siedzibę regionalną i w Poznaniu i Warszawie. Nie pamiętam dokładnie nazwy, ale chyba akm czy akn jakoś tak – 3 literowy skrót na pewno. W każdym razie jak sobie wpiszesz wypożyczalnia samochodów czy tam aut Poznań ulica Gajcego to powinnaś znaleźć bez problemu :) a warto według mnie, bo chyba nigdzie indziej nie masz tylu marek i tak nowoczesnych aut do wyboru, no i klimatyzację i inne bajery ja w swoim wypożyczonym też miałem
#2016-06-08 06:56:48 

KroplaMiodu

Użytkownik

Po prostu sobie wybierz jakiś model na początek a później dzwoń do wypożyczalni w mieście i się pytaj czy mają…. Po co ci duży wybor jak ci się żaden nie spodoba? Lepiej wiedzieć na początku zcego się chce
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015