#2016-06-03 04:35:15 

Bankomat

Użytkownik

Cześć Wam. Mam do Was pewne pytania. Otóż, szukam sklepu, w którym mógłbym zamówić trzpieniową szlifierkę prostą i parę innych sprzętów, tarcz do cięcia itp. Kiedyś miałem taki jeden fajny sklep, w k tórym to wszystko zamawiałem, ale niestety, przestał on istnieć, a ja nie mogę się zdecydować na oferty innych sklepów itp. Pomyślałem, że napiszę na forum.. bo bardzo dużo różnych ludzi tu przesiaduje, czyta tematy itp. i będzie potrafiło coś doradzić. Mogę liczyć na Waszą pomoc?
#2016-06-03 05:40:52 

OptimusPrime

Użytkownik

Kiedyś mój brat mi kupował wysokiej jakości ściernice w jednym sklepie.. ale niestety teraz nie mogę sobie przypomnieć jaki to był sklep. Jak tylko będę miał z nim kontakt to zapytam, bo wiem, że tam w tym sklepie to mieli dosłownie wszystko. Świetny asortyment.
#2016-06-03 07:24:15 

Bankomat

Użytkownik

Zapytaj jak możesz ;) Będę bardzo wdzięczny, bo serio już trochę szukam i szukam i nie mogę się na nic zdecydować. Opinia kogoś, kto korzystał z jakiegoś sklepu by mi bardzo pomogła i ułatwiła podjęcie decyzji.
#2016-06-03 07:40:50 

Skryty

Użytkownik

Ja mogę doradzić świetny sklep: oferta.tech-poznan.pl/materialy-scierne/tarcze-do-ciecia-i-szlifowania proszę, od razu wklejam Ci link, gdzie mają w swojej ofercie tarcze do cięcia i szlifowania. Naprawdę wysokiej jakości produkty ;) Bez problemowo polecam Ci zamówić od nich, szybko i masz gwarancję jakości.
#2016-06-03 09:11:00 

Vendetta

Użytkownik

O ja, fajny ten sklep oferta.tech-poznan.pl ;) Ja na ogół takie coś zamawiałem po aukcjach internetowych i nie myślałem, że mogę je tak tanio kupić prosto ze sklepu. Zapisałem sobie ten sklep do zakładek i mam zamiar w niedalekiej przyszłości coś od nich zamówić ;) Szczególnie, że planuję wraz ze szwagrem niedługo otworzyć firmę remontową i przyda nam się sporo nwoych narzędzi do pracy.
#2016-06-03 09:32:32 

Bankomat

Użytkownik

Dziękuję serdecznie za pomoc! Faktycznie ten sklep wygląda na bardzo wysoką jakość i widać, że stawia na jakość i sprowadza same dobre narzędzia i nie tylko. Właśnie o takie coś mi chodziło.. nie cierpię kupować ciągle nowych rzeczy, bo stare się psują itp. wolę zainwestować raz i mieć sprzęt na długie lata.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015