#2016-05-23 22:25:38 

Topór

Użytkownik

Cześć Wam. Szukam jakiś fajny pomysł na prezent dla kolegi. Ma to być prezent na jego 26 urodziny. Ogólnie to typ balowicza i uwielbia motoryzacje. Sam nie wiem co takiego mu kupić, a z kolegami się chcemy złożyć na jakiś jeden fajny i konkretny prezent. Nie wiem jednak co wybrać, pomyślałem, że nic nie szkodzi napisać tego tematu na forum, bo często ktoś może podrzucić jakiś fajny pomysł ;) Mogę na Was liczyć?
#2016-05-24 01:24:42 

Skoczko

Użytkownik

Sam nie wiem.. może jak lubi i jeździć i balować to mu kupicie alkomat? Pod tym linkiem znajdziecie mega profesjonalny opis alkomatów i ich bogatą ofertę: kalibrujemy.pl/12-profesjonalne-alkomaty-z-atestem według mnie to idealna opcja na prezent, nie dość, że przydatna to jeszcze na pewno doceni Waszą troskę :P
#2016-05-24 03:14:44 

LaikONA

Użytkownik

Jak miło.. mój chłopak swojego czasu miał mnóstwo znajomych, ale większość o nim zapomniało, jak się ustatkował i przestał balować. Trochę to smutne, bo wiem, że brakuje mu ich. Wybaczcie, że tak nie na temat, ale jak poczytałam o prezencie od znajomych to mi się tak skojarzyło.
#2016-05-24 04:07:51 

Topór

Użytkownik

W takim wypadku to nie byli prawdziwi koledzy, bo nasza paczka nawet jak się długo nie widzi to każdy wie, że może na innych liczyć. Co do tego pomysłu na alkomat, to jest naprawdę super :P że też nie wpadliśmy na to wcześniej.. myślę, że takie coś by strasznie mu się spodobało.
#2016-05-24 04:27:37 

Lolo

Użytkownik

Ja na swoje 25 urodziny dostałem od znajomych gitarę ;) Od zawsze marzyłem, o fajnym sprzęcie na którym mógłbym komponować i spełnili moje marzenie. Ogólnie to kocham muzykę.. ogólnie to polecam kupić prezent, który trafi w gust jego pasji. Każdy ma jakąś ;)
#2016-05-24 06:10:07 

PrestigeMan

Użytkownik

Według mnie doskonałą opcją jest wspólnie zabalowanie gdzieś :P weźcie zorganizujcie jakąś imprezę niespodziankę, albo wypad do fajnego klubu. Tam na miejscu możecie mu coś dać, ale niekoniecznie drogiego itp. najlepiej się wspomina takie spontany ;)
#2016-05-24 07:25:04 

Certka

Użytkownik

Ja swojemu koledze zrobiłam ramkę ze wspólnymi zdjęciami.. bardzo się ucieszył ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015