#2016-05-19 01:07:08 

LaikONA

Użytkownik

Wychowuję dziecko i szukam jakiegoś dodatkowego zarobku. Wiele młodych mam zachwala zalety internetowego biznesu i zastanawiam się ile w tym jest prawdy. Chętnie założyłabym taki sklep, mam nawet pomysł na to, co mogłabym w nim sprzedawać, ale nie wiem od czego zacząć. Czy musiałabym zakładać firmę?
#2016-05-19 02:49:10 

Edward

Użytkownik

Musisz otworzyc działalność i normalnie płacic podatki bo inaczej panstwo potraktuje cie jak zlodzieja i pojdziesz siedziec. Teraz na rynku jest juz bardzo duza konkurencja ale jak masz dobry pomysl to wciaz mozesz się przebic. Tylko pamietaj ze kazdy biznes wymaga mnustwa czasu, a jak go nie masz, to nie licz na łatwy zarobek.
#2016-05-19 05:18:27 

Harasinka

Użytkownik

Samo stworzenie sklepu jest dosyć łatwe, zwłaszcza jesli skorzystasz z gotowej platformy do zakładania sklepu. Wtedy w ogóle nie musisz znać się na informatyce, nie musisz zatrudniać grafika czy webmastera, wszystko masz w pakiecie, za który co miesiąc płacisz niewielki abonament. Taką usługe możesz wykupić na przykład w firmie Aptus.pl Droższa jest reklama no i koszty zakupu towaru. Problematyczne są też zwroty, co dzisiaj troszkę dobija internetowy handel.
#2016-05-19 06:17:35 

OptimusPrime

Użytkownik

Zacznij od zrobienia przynajmniej podstawowej analizy biznesowej. Policz sobie wszystkie koszty stałe i pózniej spróbuj oszacować ile klientów będziesz potrzebowała i jakie obroty będzie musiał wygenerować sklep, żeby pokryć te koszty. Jeśli sądzisz, że uda ci się dotrzeć do tylu klientów to śmiało zaczynaj.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015