#2016-05-18 00:56:17 

Vendetta

Użytkownik

Witam. Mam problem z antywirusem, który wydaje się sabotować moje komputery. Wiem że do najszybszych to one nie należą, ale działały sprawnie i normalnie dopóki nie wymieniłem tego programu. Strony otwierają się godzinami, czasem wszystko się wiesza i ekran się zamraża. Co z tym można zrobić?
#2016-05-18 02:58:36 

Harasinka

Użytkownik

Chyba mi nie powiesz że instalowałeś samodzielnie program w firmie? I to jeszcze na wielu komputerach które mają dostępy do baz danych klientów? Pomimo ze znam sie calkiem dobrze na informatyce i bez problemu zrobię format i naprawię niemal każdy komputer to nie dotykam się do komputerów firmowych bo są od tego specjaliści którzy biorą na siebie odpowiedzialność i znają się niewątpliwie o wiele lepiej niż my. W razie wycieku danych klientów nie będziesz miał sobie nic do zarzucenia, a korzystanie z usług profesjonalistów minimalizuje takie ryzyka.
#2016-05-18 04:05:19 

Vendetta

Użytkownik

No fakt nie pomyślałem o tym. Przecież ludzie lubią się procesowac o byle co więc jeśli ich adres wycieknie do sieci to już w ogóle zaleją mnie pozwami. Ktoś mógłby polecić dobrą i sprawdzoną firmę z Warszawy, która za nieduże pieniadze zajmuje się rozwiązaniami IT dla firm?
#2016-05-18 05:51:14 

Skryty

Użytkownik

Znam dobrą i niedrogą firmę, która obsługuje wielu moich znajomych, jak i większe przedsiębiorstwa: wieza.pl. To sprawdzeni i godni zaufania specjaliści którzy naprawdę znają się na rzeczy i potrafią dobrze doradzić z zakresu wszystkiego co związane z komputerami – czyli wszystkiego tak naprawdę, bo niemal każda rzecz w firmie zalezy dzis od tych urzadzeń. Od kiedy z nimi wspołpracuję zauważam że wszystkie procesy są lepiej zorganizowane wiele procedur się skróciło a praca jest bardziej wydajna i komfortowa. Nie wspominam o szybkiej pomocy w przypadku padnięcia całej sieci wifi z powodu routera, albo problemu z drukarkami. Zawsze można na nich polegać. Pozdrawiam.
#2016-05-18 08:02:59 

Vendetta

Użytkownik

Dzięki za szybką odpowiedź. Kiedyś czytałem o tej firmie w sieci i zapamiętałem bardzo dobre opinie na ich temat :). Szkoda że wczesniej nie skorzystałem z ich pomocy bo kazdy problem ktory rozwiazalem samodzielnie rodzil kolejny wiec rozwiązania informatyczne w mojej firmie są tak zapętlone i skomplikowane ze ja sie dziwie ze to wszystko jeszcze dziala. Czekam tylko na telefon ze wszystko wybuchło :P.
#2016-05-18 09:14:31 

Skryty

Użytkownik

Aż tak źle? :P. No to trzeba cos z tym zrobic, nie ma na co czekac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015