#2016-05-05 23:45:43 

JędzaKasia

Użytkownik

Witam Was. mam już wysłużony kompouter stacjonarmy, ale teraz chciałabym zafundoać sobie porządnego laptopa, bo ostatnio awansowałam i trochę będę się przemieszczać. Tak sobie przeglądam net i zastanawiam się, czy warto kupować komputer przez internet? Co o tym myślicie?
#2016-05-06 01:11:48 

LaikONA

Użytkownik

No wiesz, ja to lubię sobie pooglądać towar w realu, a w Internecie, to tylko małe fotki towaru i cos tam napiszą o nim i nie zawsze kumam, o co chodzi.
#2016-05-06 01:21:42 

OptimusPrime

Użytkownik

Kobieto, no coś TY, jak nie kumasz, to niech mąż Ci kupuje albo ktoś, kto się na tym zna, bo nawet w stacjonarnym sklepie, jak Ci sprzedawca kit będzie wciskał, to też kupisz?
#2016-05-06 04:01:54 

Edward

Użytkownik

Święte słowa, teraz są takie czasy, że mnóstwo ludzi robi zakupy przez Internet i sobie chwali zakupiopny towar. A poza tym, w takim sklepie internetowym możesz przegladnąć mnóstwo modeli laptopów, porównać ich parametry i ceny, przecież nie musisz od razu kupować. Też możesz się poradzić kogoś, kto się na rym zna.
#2016-05-06 04:10:42 

Frimmaker

Użytkownik

No wiesz, weźmy sobie takiego, np. ThinkPada X, świetnego na różne spotkania, konferencje, jest bardzo lekki i w przystępnej cenie, jak dla kadry zarządzającej. Ja, jako biznesmen bardzo sobie go chwalę. Porównajmy go z ThinkPadem L540, też bardzo fajny, świetny do biura multimedialny laptop i niedrogi. Zastanów się.
#2016-05-06 06:16:27 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Też lubie kupować w Internecie. No wiesz ja z kolei polecam porównać sobie inne komputery, np. HP ProBook 450 jest bardzo solidnym laptopem biznesowym, w korzystnej cenie i np. Toshiba Satellite, to laptopy, które od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością, dobrze zrobione komputery, doskonałe do pracy. Zalerzy, co kto lubi i ile pieniędzy chce przeznaczyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015