#2016-04-27 23:52:17 

Edward

Użytkownik

Hej! Chciałbym zainwestować w szambo ekologiczne bo moi znajomi którzy mają takie rozwiazanie bardzo sobie je chwalą. Pod wzgledem kosztów moze i jest to nieco drozsze ale oszczedze z kolei na regularnym opróznianiu i wywózkach. Czy dobrze sobie to kalkuluję?
#2016-04-28 00:41:43 

Vendetta

Użytkownik

Mam taką przydomową oczyszczalnię i musze przyznać że była to dobra decyzja. Przeliczasz to jak najbardziej poprawnie bo te opróżniania potrafią swoje kosztować, poza tym wygoda i bezpieczeństwo sa nieporównywalne. Kolejna ważna sprawa to ekologia, wszystko samo się oczyszcza przy minimalnym zaangażowaniu i wpływie człowieka na środowisko.
#2016-04-28 02:39:54 

Edward

Użytkownik

A czy mógłbyś powiedzieć gdzie najlepiej kupić zbiornik do takiego szamba? Czytałem że dobór odpowiedniego to bardzo ważna kwestia. Pozdrawiam.
#2016-04-28 04:18:29 

Harasinka

Użytkownik

Podpisuję się pod prośbą bo jeśli chodzi o szamba betonowe ceny na pewno moga być niższe niż te które dotychczas mi zaproponowano - link. Zależy mi na dobrym wykonaniu i solidności bo nie chciałabym zeby coś się rozszczelniło. Z góry dzięki za pomoc bo już nie wiem gdzie mam szukać.

#2016-04-28 04:55:29 

Vendetta

Użytkownik

Według mnie najlepszy stosunek ceny do jakości mają tutaj: spszamba.pl/, tak i dla szamb ekologicznych jak i normalnych, bo wydaje mi się że koleżanka szuka normalnego betonowego zbiornika. Nie powiedziałem jeszcze najwazniejszego, ze oczyszczalnia przydomowa ma sens budowy jesli ilosc scieków nie przekracza 5 m3 na dobę. Ja na spokojnie mieszczę się w tym zakresie, ale warto o tym pamiętać.
#2016-04-28 06:07:23 

Harasinka

Użytkownik

Dziękuję za namiary, rzeczywiście chodzi mi o zwykłe szambo sory że nie doczytałam o czym pisaliscie wczesniej.
#2016-04-28 06:20:57 

Edward

Użytkownik

5 metrów to bardzo dużo wody, na spokojnie zmieszcze sie w tym przedziale i jeszcze kilka innych domów bym mógł obsłużyć ;). Dzięki za namiary i pozdrawiam.
#2016-04-28 06:29:08 

Vendetta

Użytkownik

Nie ma sprawy ciesze sie ze pomoglem. Też kiedyś postanowiłem zainwestować w ekologię i nie wiedziałem kogo mam pytać o pomoc wiec wiem w jakim punkcie sie znajdujesz. Fajnie ze moge przekazac komus to czego sam sie dowiedzialem, niekiedy metoda prob i bledow. Powodzenia podczas budowy i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015