#2016-04-26 02:43:41 

Harasinka

Użytkownik

hejka, szukałam takiej usługi jak kwiaty na telefon Kraków pod tym względem wypada dosyć słabo bo znalazłam tylko kilka kwiaciarni które zajmują się podobną działalnością ale pod względem ceny, dostępności różnych kwiatów i opini jakie wyczytałam w internecie Motyli Raj wypada najlepiej. Czy ktoś może zamawiał kiedyś kwiaty w tym miejscu albo kupował i móglby sie wypowiedziec o jakości? Bardzo proszę bo sprawa jest pilna. Pozdrawiam.
#2016-04-26 03:34:13 

Edward

Użytkownik

Według mnie to najlepsza kwiaciarnia w Krakowie a wiem co mówię bo moja mama jak i żona uwielbiaja kwiaty więc dosyć często je kupuję. Testowałem już wiele kwiaciarni i żadna nie wypadła tak dobrze pod względem cena/jakość jak Motyli Raj. Naprawdę polecam bo kwiaty mają zawsze świeże i zdrowe.
#2016-04-26 05:04:34 

Vendetta

Użytkownik

Cześć. Na czym dokładnie polega usługa kwiaty na telefon? Sory za takie głupie pytanie ale wolę się upewnić.
#2016-04-26 06:49:58 

Harasinka

Użytkownik

Widać brak żony :P. Zamawiasz na wskazany adres konkretny bukiet albo kosz i wybrana przez Ciebie osoba dostaje Twoje zamówienie które wcześniej opłaciłeś. Proste :)
#2016-04-26 09:14:38 

Vendetta

Użytkownik

Aha, czyli taki kurier kwiatowy. Zgadza się że nie mam żony ale czasami kupię dziewczynie kwiaty, z takiej usługi natomiast nigdy nie korzystałem.
#2016-04-26 10:34:29 

Harasinka

Użytkownik

A szkoda bo warto. To dla kobiety wielka niespodzianka dostać kwiaty w taki sposób, oczywiście jeśli osoba która je przesyła jest daleko albo nie może z innych powodów ich osobiście wręczyć. Wracając do naszej kwiaciarni, co moglibyście polecić jako bukiet na urodziny dla mojej dobrej przyjaciółki która nie ma konkretnych preferencji kwiatowych?
#2016-04-26 11:50:00 

KroplaMiodu

Użytkownik

Cześć! Wydaje mi się że róże byłyby najlepsze. To bardzo fajne szczere kwiaty, które pięknie się prezentują, cudownie pachną i na pewno nie pzowolą szybko zapomnieć o osobie która je wręczyła. Weszłam z ciekawości na stronę sklepu o którym piszecie i jestem zaskoczona cenami. W ciemno brałaby 25 róż albo nawet i więcej.
#2016-04-26 12:44:47 

Harasinka

Użytkownik

Też się zastanawiam nad różami bo to piękne kwiaty, ale czy nie za bardzo zwyczajne? W sensie że już się utarło że na ważne okazje daje się róże i tego też wszyscy się spodziewają. Może warto przełamać ten stereotyp tulipanami? Jak sądzicie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015