#2016-04-26 02:13:16 

Frimmaker

Użytkownik

Witam jestem dumnym lub mniej dumnym wlascicielem samochodu Peugot 206 i niestety cos sie dzieje z wahaczami i pewnie bedzie potrzebna wymiana albo naprawa belki. Slyszalem ze to sie robi tak ze kupuje sie zregenerowana belke z innego auta czyli de facto uzywana, ale ze jests tak naprawiona, ze nie sprawia problemu i mozna spokojnie jezdzic a nawet daja gwarancje na 2 lata chyba. Czy to prawda i co otym sadzicie?
#2016-04-26 04:45:02 

Skoczko

Użytkownik

Tak, tak, tak jest, wejdz sobie na przyklad na stronke o tylnich belkach i tam masz wszystko opisane co i jak dziala. moge ci podeslac konkretny link do podstrony o osiach skretnych w twoim modelu jak chcesz.. tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-peugeot-206/ mysle ze warto kupic taka naprawiona ludzie tak robia czesto
#2016-04-26 07:39:36 

Bankomat

Użytkownik

Sam mam w swoim aucie czyli reno hehe żan reno belke po regeneracji i auto smiga jak nowe kola nie buksują i wszystko jest si. też miałem problem z wahaczami ale znajomy mi pomogl zrobic u siebie na warsztacie
#2016-04-26 09:10:30 

Lolo

Użytkownik

A powiedzcie mi jakie to są ceny w ogóle tych osi na tył, w jakich przedziałach cenowych to oscyluje?? Bo sam sie zastanawiam nad lekka reperacją zawieszenia przed sezonem, co by mieć pewność że samochoód mnie nie zawiedzie, a w ręcz przeciwnie, zawiezie wszędzie ;)
#2016-04-26 11:26:14 

Skryty

Użytkownik

Niestety tak po dziesieciu latach intensywnego uzytkowania auta regeneracja osi skrętnej staje sie konieczna. ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo na kolejne kilka lat jest spokoj i to jest plus i to za niska cene. W ogole teraz dopiero mechanicy maja dobry sprzet zeby zrobic cos takiego takze wszyscy teraz robia. na szczescie sa tez fachowcy ktorzy wiedza co robia i sie przykladaja
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015