#2016-04-20 19:47:54 

Edward

Użytkownik

Mam do ogordzenia plac komisu, o wymiarach w przybliżeniu 100x100 metrów i chciałbym na całości, lub przynamniej na dwóch bokach od strony ulic postawić ogrodzenie metalowe. Zależenie ode cen będę rozpatrywał taki wariant, albo całościowe grodzenie. Znam oferty firm z mojego miasta ale chciałbym się dowiedzieć ile to kosztuje gdzie indziej, bo może okazać się że taniej będzie dowieźć panele z Warszawy. Proszę o poważne odpowiedzi, dziękuję.
#2016-04-20 22:00:19 

Harasinka

Użytkownik

Zależy o jakie miasto pytasz, bo ja zamawiałam taki płot w Warszawie, w tej firmie, ogrodzenia-brygada99.pl/ i zapłaciłam bardzo mało w porównaniu do tego co wyłożyli moi znajomi w innych firmach. Polecił mi ich kolega który też grodził segmentami i spędził parę tygodni na znalezieniu taniej i dobrej firmy, więc nie widziałam sensu na szukanie na własną rękę i w ciemno zamówiłam tam, jak widać wyszłam na tym bardzo dobrze :).
#2016-04-20 23:50:45 

Vendetta

Użytkownik

Cześć. Znam tę firmę i warto się do nich odezwać i zapytać o koszt, bo będziesz miał 400 metrów ogrodzenia jesli zdecydujesz sie na ten drugi wariant. Z tego co wiem to możesz liczyć na indywidualną wycenę. Pozdrawiam.
#2016-04-21 00:12:57 

Skryty

Użytkownik

Zamawiałem tam kute ogrodzenie do domu i bardzo pozytywnie oceniam tę firmę. Korzystają z dobrych materiałów, a jeśli chcesz kupić ogrodzenie z metalu w dobrej cenie to nie znajdziesz lepszej oferty. Wiem co mówię bo lubię popytać ludzi o zdanie i poszperać w sieci, a z informacji jakie zebrałem całkowity koszt u mnie wyniósł o prawie 30% mniej niż gdybym brał u konkurencji.
#2016-04-21 02:23:52 

Edward

Użytkownik

Kontaktowałem się z tą firmą i wstępnie ustaliliśmy cenę która i tak jest o wiele niższa niż najtańsza oferta jaką znalazłem w mieście. Przy takiej ofercie pewnie zdecyduję się grodzić całość. Wielkie dzięki za pomoc i wskazówki bo uda mi się sporo zaoszczędzić a ja bardzo lubię mało wydawać :P.
#2016-04-21 05:06:27 

Harasinka

Użytkownik

Jak każdy ;]. Fajnie że mogłam pomóc, mam nadzieję że wszystko pójdzie jak sobie wymyśliłeś i będziesz mógł ogrodzić cały plac bo to o wiele lepiej i estetyczniej wygląda. Wszystkiego dobrego i powodzenia.
#2016-04-21 07:16:05 

Edward

Użytkownik

Będę grodził całość, dzięki ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015