#2016-04-18 21:08:48 

OptimusPrime

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam jakiegoś miejsca, gdzie mógłbym wraz z żoną pojechać.. zrelaksować się. Wiem, że w Polsce jest mnóstwo pięknych miejscowości i miejsc, które są magiczne, ale czasem niełatwo na takie trafić. Pomyślałem, że może ktoś poleci jakąś miejscowość, powie dlaczego warto w niej się zatrzymać itp. Wszelkie propozycje rozważymy i w końcu zdecyduje się na wyjazd do jednego, która nam się szczególnie spodoba ;)
#2016-04-18 22:49:46 

Edward

Użytkownik

Mieszkam w dużym mieście, nie będę już robił złej reklamy temu miastu i nie podam nazwy.. ale też tęsknie za urokami małych miejscowości. Duże miasto nie kojarzy mi się z niczym innym jak ciągłymi obowiązkami, pędem do przodu i deptaniem tego, co w życiu najważniejsze.
#2016-04-19 00:36:25 

Harasinka

Użytkownik

Po co tak przesadzać? Sama mieszkam w wielkim mieście i wszystko jest świetne, jak mi kameralnych widoków i chcę wyjechać, to jadę gdzieś za miasto i wypoczywam. Wielkie miasto wielkie możliwości, tak było i tak zostanie.
#2016-04-19 01:00:23 

Topór

Użytkownik

A czy słyszałeś o Nałęczowie..? To naprawdę piękne miasto.. ;) wellness.spawraju.pl/witaj-w-raju/o-naleczowie pod tym linkiem możesz poczytać o Nałęczowie i poczytać o wspaniałym miejscu, jakim jest Spa w Raju ;) myślę, że to doskonałe miejsce na wypoczynek i przyjazd na kilka dni, żeby się zrelaksować.. ;)
#2016-04-19 03:58:26 

ObywatelkaRP

Użytkownik

O kurde, ale malownicze miasto ;) A jak pięknie opisali to miasto Bolesław Prus i Stefan Żeromski.. ale bym odwiedziła ten wasz salon odnowy biologicznej , poczułabym się u was jak bohaterka jakieś książki.. tak tam cudownie ;)
#2016-04-19 04:49:23 

OptimusPrime

Użytkownik

No proszę.. wellness.spawraju.pl/ zrobiło na mnie wielkie wrażenie i ta stronka jest świetnie poprowadzona, coś w niej takiego jest, że aż faktycznie chce się wszystko spakować i od razu jechać. Wiem, że pisałem, że poczekam na więcej miejscowości i wybierzemy coś z żoną itp., ale chyba i tak już oboje się zdecydowaliśmy na wyjazd tam ;)
#2016-04-19 06:08:07 

Frimmaker

Użytkownik

O jak miło.. ;) Zapraszamy! To wspaniałe miejsce i naprawdę nie polecam je tylko przez to, że tu mieszkam itp. Ale jestem po prostu pewny jakości tego miejsca ;)
#2016-04-19 07:43:40 

OptimusPrime

Użytkownik

Raz jeszcze dziękuje i do zobaczenia na miejscu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015